Clyne jutro w Liverpoolu

Clyne jutro w Liverpoolu
Mateusz Ostrowski
Mateusz Ostrowski
Źródło: Liverpool Echo

Nathaniel Clyne przejdzie jutro testy medyczne w Liverpoolu.

Pisaliśmy o tym, że Southampton zaakceptował ofertę "The Reds" za prawego obrońcę w wysokości 12,5 miliona funtów. W poprzednim tygodniu zawodnik przebywał na urlopie, ale teraz będzie mógł już podpisać pięcioletni kontrakt z nowym zespołem. 

Clyne zjawi się w ośrodku treningowym w Melwood  jutro, by przejść testy medyczne. 

Będzie to szósty transfer klubu z Anfield w tym oknie transferowym. Dotychczas do drużyny Brendana Rodgersa dołączyli: James Milner, Danny Ings, Adam Bogdan, Joe Gomez i Roberto Firmino.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy