FC Barcelona: Riqui Puig sprzeciwia się transferowi. Nigdzie się nie wybiera

FC Barcelona: Riqui Puig sprzeciwia się transferowi. Nigdzie się nie wybiera fot. FC Barcelona
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mundo Deportivo | Sport

Riqui Puig nie ma w planach tymczasowego rozstania z Barceloną w trwającym oknie transferowym - poinformowali „Sport” i „Mundo Deportivo”.

W ostatnich dniach pojawiły się w mediach niepokojące doniesienia na temat skreślenia jednego z najbardziej obiecujących pomocników młodego pokolenia przez Ronalda Koemana.

Niedługo później sam holenderski szkoleniowiec postanowił zabrać głos w tej sprawie i potwierdził fakt odbycia rozmowy z wychowankiem „Dumy Katalonii” oraz innymi młodymi zawodnikami, w której zasugerował im konieczność udania się na wypożyczenia do innych klubów, w których mogliby regularnie występować, ponieważ nie będą mieli na to obecnie zbyt dużo szans w ekipie z Camp Nou.

Dziennikarze „Mundo Deportivo” uważają, że FC Barcelona nawiązała już nawet kontakt z Ajaksem Amsterdam w celu wybadania ich ewentualnego zainteresowania usługami Riquiego Puiga.

Bez względu na stanowisko holenderskiej drużyny i tak cała operacja może nie dojść do skutku, ponieważ swoje weto postawił 21-latek.

Wspomniane źródło oraz kataloński „Sport” poinformowali, że utalentowany pomocnik jest w pełni świadomy swojego obecnego położenie w klubie, ale jednocześnie nie zamierza z niego uciekać i chce w nim pozostać, aby podjąć walkę o zyskanie większego zaufania w oczach Koemana i co za tym idzie zacząć regularnie pojawiać się na boisku w koszulce Barcelony.

Młodzieżowy reprezentant Hiszpanii wystąpił do tej pory w piętnastu meczach wicemistrza kraju i zanotował w nich trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy