Honda wciąż może przenieść się do MLS

Honda wciąż może przenieść się do MLS
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Gazetta dello Sport

Zdaniem „La Gazetta dello Sport”, coraz bardziej prawdopodobne są letnie przenosiny Keisuke Hondy do MLS.


Japoński pomocnik Milanu w tym sezonie rozegrał tylko sześć spotkań w koszulce „Rossonerich”, spędzając na murawie w sumie raptem 95 minut. 30-latek był już o krok od odejścia z San Siro do Stanów Zjednoczonych w trakcie zimowego okienka transferowego. Po doświadczonego zawodnika zgłosiło się wtedy Seattle Sounders, które poszukiwało wzmocnień przed nowym sezonem. Milan był nawet w stanie rozwiązać jego umowę, aby umożliwić mu zmianę klubu, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.


Kontrakt Hondy z włoskim zespołem jest ważny do 30 czerwca tego roku. Najprawdopodobniej nie zostanie on przedłużony i zdaniem włoskich dziennikarzy, już jako wolny zawodnik, Japończyk przeniesie się właśnie za Ocean. Nie poznaliśmy nazwy klubu, ale wszystko wskazuje na to, że nie musi chodzić o zespół z Seattle.


Taki scenariusz jest obecnie najbardziej możliwy, ale Hondą interesują się również Sunderland i Watford oraz kilka klubów z Chin.


Japończyk występuje w Milanie od zimy 2014 roku, kiedy to trafił na Półwysep Apeniński z CSKA. Do tej pory rozegrał w jego koszulce 89 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy