Napastnik Juventusu wybuczany. Kibice mają go dość

2026-05-04 08:21:28; Aktualizacja: 2 tygodnie temu
Napastnik Juventusu wybuczany. Kibice mają go dość Fot. IMAGO / Goal Sports Images
Piotr Różalski
Piotr Różalski Źródło: Tuttomercatoweb.com

Do letniego okna transferowego zostało już niewiele czasu. Kibice Juventusu w pierwszej kolejności chcieliby pożegnać Jonathana Davida. Można tak sądzić po ich reakcji, gdy napastnik schodził z boiska - relacjonuje portal Tuttomercatooweb.com.

W niedzielny majówkowy wieczór Juventus mocno rozczarował. Zespół miał świetną okazję, aby wykorzystać wpadkę Como 1907 i znacznie przybliżyć się do zapewnienia sobie kwalifikacji do Ligi Mistrzów 2026/2027.

Aby zdobyć trzy punkty, „Stara Dama” musiała pokonać pewny już spadku Hellas Verona. Tymczasem, pomimo stworzonego multum sytuacji, gospodarze zaledwie zremisowali 1-1.

Gola na wyrównanie strzelił Dušan Vlahović, który nadal negocjuje nowy kontrakt z obecnym pracodawcą. Narzekania w stolicy Piemontu kierowane są w stronę innego napastnika, który dopiero przed tym sezonem zasilił szeregi drużyny.

Jak wychwycili dziennikarze TMW fani Juventusu dali wyraz ogromnego niezadowolenia z powodu ostatnich poczynań Jonathana Davida. Miały o tym świadczyć gwizdy i buczenie, gdy w 69. minucie miejsce po Kanadyjczyku zajął Fabio Miretti.

Zasłużona postać w historii Lille nie przypadła też do gustu Luciano Spallettiemu, który za wyniki „Juve” odpowiada od końcówki października. Inne włoskie media donoszą, jakoby usługami snajpera interesowały się Aston Villa oraz Fenerbahçe.

David został zatrudniony na zasadzie wolnego transferu. Kontrakt ma ważny jeszcze przez cztery lata. Na przestrzeni ostatnich 11 występów w Serie A do siatki trafił tylko raz.