OFICJALNIE: Phil Neville odszedł z kadry Anglii kobiet. Został trenerem klubowym

OFICJALNIE: Phil Neville odszedł z kadry Anglii kobiet. Został trenerem klubowym
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Inter Miami

Phil Neville po rezygnacji ze stanowiska selekcjonera kobiecej kadry Anglii objął Inter Miami.

W poniedziałek poinformowano, że 43-latek postanowił zrezygnować z funkcji selekcjonera reprezentacji Anglii kobiet ze skutkiem natychmiastowym.

Decyzja była dość zaskakująca, ponieważ jego kontrakt był ważny do lata. Mówiło się zresztą, że poprowadzi drużynę narodową na zbliżających się Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Tak się jednak nie stanie. W tej chwili ciężko ferować, kto będzie jego następcą. Wiadomo na pewno, że teraz przenosi się do Major League Soccer, gdzie przejął posadę szkoleniowca Interu Miami.

W poniedziałek Neville ruszył do Stanów Zjednoczonych na rozmowy. Te przebiegły pomyślnie, więc nic nie stało na przeszkodzie, by potwierdzić go w nowej roli na sezon 2021.

Warto wspomnieć, że współwłaścicielem wspomnianego klubu jest David Beckham, z którym Neville oczywiście zna się doskonale między innymi z Manchesteru United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy