Rekordowa oferta Cracovii za napastnika?!
2026-02-09 19:49:33; Aktualizacja: 2 tygodnie temu
Ze Szwajcarii właśnie napłynęły do nas wieści dotyczące Cracovii. Polski klub miał zainteresować się Georgiosem Koutsiasem z FC Lugano - przekazał „Blick”.
Zimą Cracovia sprzedała Filipa Stojilkovicia do Pisy. Jej szeregi zasilił za to Pau Sans, który może występować na środku ataku, natomiast sam krakowski klub przedstawił go jako skrzydłowego. Wydaje się, że „dziewiątka” wciąż jest poszukiwana i „Blick” właśnie połączył z zespołem „Pasów” nowego gracza.
Mowa o 22-letnim Georgiosie Koutsiasie, który obecnie jest związany umową z FC Lugano. W poprzednim sezonie strzelił on sześć goli w szwajcarskiej ekstraklasie i dwa w Lidze Konferencji. W obecnym zdobył trzy bramki w tej pierwszej.
Całkiem niedawno były młodzieżowy reprezentant Grecji był bohaterem pewnego dość popularnego wideo. Podczas jednego ze sparingów został bowiem zaatakowany przez kolegę z drużyny Kevina Behrensa, który miał do niego pretensje o boiskową postawę.Popularne
Koutsiasem interesował się Rapid Wiedeń, ale nie przemieniło się to w transfer. Tymczasem zawodnik znalazł się na radarze przedstawiciela Ekstraklasy, który miał już złożyć za niego konkretną ofertę. Jej wysokość podobno można określić w przedziale dwóch-trzech milionów euro.
Pewnie niebawem okaże się, czy Cracovia faktycznie tyle zaproponowała za byłego zawodnika Chicago Fire. Dopięcie takiej transakcji oznaczałoby zdecydowane pobicie swojego rekordu transferowego.
Kevin Behrens sammelt mal wieder Sympathiepunkte. 🎥 YT/fclugano pic.twitter.com/dTyL6Pp8rN
— Nik Dömer (@nikdoemer) January 9, 2026




![PZPN z komunikatem w sprawie meczu Śląsk Wrocław - Wisła Kraków. Tak to będzie wyglądało [OFICJALNIE]](img/photos/97154/170x113/tomasz-kwiatkowski.jpg)





![Wielkie zamieszanie podczas Old Firm Derby. Seria aresztowań [WIDEO]](img/photos/116470/170x113/xyz.jpg)





















