Rewelacja trzeciej ligi na radarach. Dziesięć goli i pięć asyst
2025-11-12 20:43:33; Aktualizacja: 2 godziny temu
Minionego lata do trzecioligowych Czarnych Połaniec dołączył Javier Mateo Ortíz. 22-letni Kolumbijczyk zachwyca obecnie formą i jak ustalił serwis Transfery.info, wzbudza spore zainteresowanie drużyn z wyższych klas rozgrywkowych.
Trzecioligowe boiska również mają swoje gwiazdy, a w grupie czwartej na szczególne wyróżnienie zasługuje Javier Mateo Ortíz z Czarnych Połaniec.
Zespół z województwa świętokrzyskiego po szesnastu rozegranych spotkaniach jest ulokowany na dziesiątej pozycji. Mowa więc o drużynie ze środka stawki, ale dla Kolumbijczyka to żadna przeszkoda.
Ortíz zachwyca swoją wysoką skutecznością, co świetnie podkreślają jego dotychczasowe statystyki. 22-latek w dwunastu występach na boiskach trzeciej ligi popisał się już dziesięcioma bramkami oraz pięcioma asystami.Popularne
Jak się okazuje, fantastyczna forma napastnika zaowocuje najprawdopodobniej zimowym transferem. Z informacji Transfery.info wynika, że zawodnikiem z Kolumbii poważnie interesują się zespoły z wyższych poziomów rozgrywkowych. Dodatkowym wabikiem jest umowa, która wygasa już wraz z końcem tego sezonu.
Wszystko wskazuje na to, że do przeprowadzki z udziałem Ortíza dojdzie już w trakcie zimowego okna transferowego. Na celownikach mają go drużyny zarówno z drugiej ligi, jak i z pierwszej.
Były juniorski reprezentant Kolumbii zakotwiczył w Polsce na początku bieżącego roku, kiedy to przeniósł się z CD América de Cali do Floty Świnoujście. Kilka miesięcy później pozyskał go zespół z Połańca, co dla obu stron okazało się świetną decyzją.





















![Piłkarz Legii Warszawa wypada ze zgrupowania kadry. Przerwę reprezentacyjną spędzi na leczeniu kontuzji [OFICJALNIE]](img/photos/106866/90x60/wahan-biczachczian.jpg)




![Piłkarz Legii Warszawa wypada ze zgrupowania kadry. Przerwę reprezentacyjną spędzi na leczeniu kontuzji [OFICJALNIE]](img/photos/106866/170x113/wahan-biczachczian.jpg)




