Wenger czeka na decyzje Cole'a

Wenger czeka na decyzje Cole'a
Redakcja
Redakcja
Źródło: http://www.bbc.co.uk/go/homepage/int/sp/sti/nsport

Trener Arsenalu Londyn Arsene Wenger oczekuje do końca tygodnia na decyzje lewego obrońcy Kanonieów Ashleya Cole'a co do jego przyszłości. Cole nie znalazł sie na liście piłkarzy Arsenalu zgłoszonych na mecz z(...)

Trener Arsenalu Londyn Arsene Wenger oczekuje do końca tygodnia na decyzje lewego obrońcy Kanonieów Ashleya Cole'a co do jego przyszłości. Cole nie znalazł sie na liście piłkarzy Arsenalu zgłoszonych na mecz z Dinamo Zagrzeb w Lidze Mistrzów co oznacza dla niego mozliwość gry w Chelsea w tych rozgrywkach. Jak twierdzi wiceprezes Arsenalu David Dein rozmowy obu londyńskich klubów już się odbyły.Wyceniany na 25 milionów funtów Cole miałby zastąpić w Chelsea Williama Gallasa, który nosi się z opuszczeniem Wysp Brytyjskich.
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy