Były ekstraklasowicz zagrał w teledysku... disco-polo [WIDEO]

2 lata temu
Były ekstraklasowicz zagrał w teledysku... disco-polo [WIDEO]

Branża piłkarska bardzo często krzyżuje się z tą telewizyjno-rozrywkową. Bohaterem ostatniej, dość niespodziewanej - trzeba dodać - tego typu kombinacji jest Piotr Petasz.

32-latek nigdy nie był wybitnym zawodnikiem, ale przez pewien czas straszył swoim niezwykle silnym uderzeniem z lewej nogi bramkarzy Ekstraklasy. W sumie rozegrał w niej 27 spotkań, w których strzelił trzy gole. Wszystkie w koszulce Zawiszy Bydgoszcz. Oprócz niego, w trakcie swojej kariery grał jeszcze m.in. w Piaście Gliwice, Pogoni Szczecin czy Wiśle Płock.


Jakiś czas temu obrońca wrócił do Polonii Warszawa, w której stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroku. Petasz występuje tym samym w II lidze, ale nie ogranicza się do biegania po murawie. Doświadczony defensor właśnie wystąpił bowiem wraz ze swoją partnerką w teledysku disco polo.


- Zaproponowano nam występ w teledysku do piosenki „Miłość gorąca jak ogień”, a bardzo ją lubimy, więc pomyśleliśmy, że to super pomysł, będzie pamiątka - powiedział Petasz w rozmowie z Weszło.


- Każdy wie, jak jest z disco polo. Prawie nikt się nie przyznaje, każdy słucha. Nawet jak nie na co dzień, to na weselach nóżka chodzi. To już któryś telefon dzisiaj, znajomi dzwonią, że widzieli mnie na Polo TV. Kamil Grosicki tam wystąpił, to ja nie mogę? (śmiech) Jestem pewny, że każdy ogląda Polo TV, zresztą skąd te telefony? Oglądają! Tyle, że mało osób się przyznaje, a ja tak - dodał zawodnik.

Teledysk poniżej.


 ŹRÓDŁO
Weszlo
TAGI: Polska Polonia Warszawa Piotr Petasz Wideo
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.