Porozumienie w sprawie transferu Schicka

2 lata temu
Porozumienie w sprawie transferu Schicka
fot. Juventus FC

AS Roma stara się nakłonić Patricka Schicka do zaakceptowania propozycji kontraktu. W tym czasie Inter nakłania Czecha do pozostania w Sampdorii, aż „Nerazurri” uzbierają środki na sfinalizowanie transferu.

Reprezentant Czech już raz tego lata był bardzo blisko opuszczenia Genui na rzecz Juventusu, jednak wtedy nie udało mu się przejść pozytywnie testów medycznych. Obecnie wszystko ze zdrowiem wychowanka Sparty Praga jest już w porządku, dlatego napastnik ponownie szuka zespołu, do którego mógłby odejść jeszcze w obecnym oknie transferowym.

Według najnowszych informacji „Sky Sport Italia”, Roma porozumiała się z Sampdorią w sprawie wypożyczenia Schicka. „Giallorossi” zapłacą pięć milionów euro za roczne wypożyczenie Czecha. Rzymianie zagwarantowali sobie również możliwość wykupienia zawodnika, co sprawi, że w przypadku skorzystania z niej, cała transakcja będzie kosztowała około 38 milionów euro.

W grze o podpis 21-letniego snajpera pozostaje nadal Inter Mediolan, który namawia piłkarza do poczekania, aż „Nerazurri” uzbierają środki finansowe na sfinalizowanie transakcji. Nie jest tajemnicą, że Schick woli transfer do stolicy Lombardii, dlatego Roma postanowiła wykorzystać trenera Eusebio Di Francesco oraz Francesco Tottiego, by nakłonili reprezentanta Czech do wybrania oferty „Giallorossich”.

Dyrektorzy Interu spotkali się z przedstawicielami Schicka i zapewnili ich o możliwości transferu do Mediolanu. Na razie „Nerazurri” nie dysponują odpowiednimi pieniędzmi, ale zamierzają w najbliższych dniach sprzedać Christiana Ansaldiego oraz Marcelo Brozovicia.


ŹRÓDŁO
Sky Sport Italia
TAGI: Inter Mediolan AS Roma Włochy UC Sampdoria Patrik Schick Czechy
Zobacz również
Gorączka Higuaína
4 godziny temu  
0
Özil zaoferowany dwóm klubom
6 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.