OFICJALNIE: Wielki powrót do Premier League. Nowy menedżer Crystal Palace

rok temu
OFICJALNIE: Wielki powrót do Premier League. Nowy menedżer Crystal Palace

Zgodnie z przewidywaniami, Roy Hodgson został nowym menedżerem Crystal Palace.

Wczoraj londyński zespół zdecydował się na rozwiązanie umowy z Frankiem de Boerem, który został zatrudniony zaledwie 26 czerwca. Zespół fatalnie rozpoczął rozgrywki, ponosząc cztery porażki w czterech pierwszych kolejkach i nie zdobywając nawet jednej bramki. Holender przepłacił to posadą, a kandydatami na zwolnione stanowisko zostali Sam Allardyce i Roy Hodgson.

Pierwszy z nich już wczoraj zapewnił, że nie planuje wracać do pracy w roli trenera i cieszy się aktualnie życiem na zasłużonej emeryturze. Hodgson natomiast chce nadal kontynuować swoją karierę menedżerską, dlatego zdecydował się na przyjęcie oferty dwuletniego kontraktu.

- To w dużej mierze klub mojego dzieciństwa. Pamiętam, że w młodości oglądałem ich spotkania z ulicy Holmesdale Road, co dało mi takie czułe wspomnienia. W tamtych dniach marzyłem, by grać w tym zespole, a potem już w roli trenera myślałem o poprowadzeniu tej drużyny.

- To wielka nagroda, że mogę się teraz znaleźć w tym miejscu, w klubie z dużym potencjałem, który zawsze darzyłem miłością i podziwem. Jesteśmy klubem południowego Londynu z ogromną liczbą kibiców. Ambicje są bardzo realne. Drużyna ma niesamowity potencjał, więc mam nadzieję na osiągnięcie celów – powiedział Hodgson.


ŹRÓDŁO
Crystal Palace
TAGI: Oficjalnie Crystal Palace FC Anglia Roy Hodgson Trenerzy
Zobacz również
Ramsey od lipca w Juventusie
7 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.