Müller wbija szpilę Ancelottiemu

rok temu Müller wbija szpilę Ancelottiemu
fot. FotoPyk

Thomas Müller zdaje się być zadowolony ze zwolnienia Carlo Ancelottiego.

Choć włoski szkoleniowiec poprowadził zespół Bayernu do zdobycia mistrzostwa oraz dwóch Superpucharów Niemiec, jego pobytu w Monachium nie można uznać za w pełni udany. Część zawodników była wyraźnie niezadowolona ze swoich ról w jego zespole, co koniec końców doprowadziło do jego zwolnienia. Do życzenia wiele pozostawiać miały również treningi pod wodzą byłego trenera takich ekip jak Milan czy Real Madryt i Thomas Müller nie ukrywa zadowolenia z możliwości ponownej współpracy z Juppem Heynckesem.

- W końcu będziemy mieli dobre treningi. Heynckes to właściwa osoba, ponieważ on może dać drużynie nowy impuls, który wpłynie na wytrzymałość, gotowość do działania i postawę w defensywie - stwierdził napastnik Bawarczyków.

- To będą ścisłe treningi. Jupp Heynckes będzie pracował z nami z dużą intensywnością i pasją. To oczywiste, że mamy teraz pewne śruby, które trzeba dokręcić.

Nie od dziś wiadomo, że Müller nie miał łatwo w zespole Ancelottiego. Choć liczba jego występów nie została ograniczona, ofensywny gracz miał znacznie większe problemy ze znalezieniem sobie miejsca na boisku. Wymagania taktyczne trenera nie pozwalały mu także na tak częste zdobywanie bramek, jak miało to miejsce w przeszłości. Niemiec kilkukrotnie był łączony z odejściem, w szczególności do Anglii.ŹRÓDŁO
SportBild
TAGI: Thomas Müller Carlo Ancelotti Jupp Heynckes Bayern Monachium Trenerzy Niemcy
Zobacz również
Ancelotti staje w obronie Milika
20 godzin temu  
0
Milik bohaterem Napoli
3 dni temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.