Grosicki zdradził, na co przeznaczy premię za awans na mundial

rok temu
Grosicki zdradził, na co przeznaczy premię za awans na mundial
fot. FotoPyk

Kamil Grosicki opowiedział w rozmowie z „Super Expressem” o naradzie z Robertem Lewandowskim przed niedawnym meczem reprezentacji Polski z Armenią (6:1), a także zdradził, na co przeznaczy premię za awans na mundial.

„Grosik” jest bez wątpienia jednym z najważniejszych zawodników kadry Adama Nawałki. Zawodnik Hull City rozegrał w sumie dziewięć spotkań w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Zanotował w nich trzy gole i tyle samo asyst. Bramkę i dwie asysty zaliczył w niedawnym spotkaniu z Armenią. Przed nim „Grosik” miał odbyć dłuższą rozmowę z Lewandowskim. O czym rozmawiali?


- Głównie o naszej współpracy na boisku. Jak widać, jest coraz lepsza. Obaj strzeliliśmy po golu i asystowaliśmy sobie nawzajem. Robert wziął na swoje barki rozstrzygnięcie meczu z Czarnogórą. (…) Koledzy z Bayernu nie pomogli mu w zdobyciu korony w Bundeslidze w ostatnim sezonie, no to my zrobiliśmy wszystko, żeby został królem eliminacji do Euro i teraz do mundialu - przyznał „Grosik”, komentując również sprawę premii za awans na mundial:


- Nawet nie wiem, czy faktycznie to kwota, o której mówisz. Na pewno ulokuję te pieniądze z głową. Planuję kupić mieszkanie w Szczecinie, które będzie dla mojej córki Mai.


Dodajmy, że zgodnie z medialnymi doniesieniami, Grosicki może liczyć na premię w wysokości nieco ponad pół miliona złotych.  ŹRÓDŁO
Super Express
TAGI: Kamil Grosicki Polska Reprezentacja Polski
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0126 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.