„Kane? Dajcie mu tyle, ile jest wart. On to robi już od trzech lat!”

rok temu „Kane? Dajcie mu tyle, ile jest wart. On to robi już od trzech lat!”
fot. Tottenham

Rio Ferdinand uważa, że Tottenham czym prędzej powinien zaoferować Harry'emu Kane'owi nową umowę.

Napastnik „Kogutów” znajduje się w wyśmienitej formie - w ostatnich ośmiu meczach zdobył 11 bramek i nie dziwi fakt, iż odgrywa on kluczową rolę w swojej drużynie. Już teraz Anglik jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem Tottenhamu, zgarniając 100 tysięcy funtów tygodniowo. Taka pensja jest jednak wciąż stosunkowo niska w zestawieniu z innymi gwiazdami Premier League, co sprawia, że Kane co rusz jest łączony z przenosinami do klubu, który mógłby zaoferować mu więcej pieniędzy.

Były defensor Manchesteru United Rio Ferdinand stwierdził, że na miejscu Tottenhamu zaproponowałby snajperowi nowy kontrakt ze sporą podwyżką.

- Zapłaćcie mu tyle, na ile zasługuje. Musicie zatrzymać go w klubie - apelował Ferdinand na antenie „BT Sport”.

- Gdybym był Harrym Kane'em, numer prezesa powinien być najczęściej wyświetlanym na moim telefonie, mówiłbym, czego klub potrzebuje, by być konkurencyjny w lidze. Tottenham ma w swoim składzie supergwiazdę, a w lidze musi panować równość. Gdybym na jego miejscu przejrzał zarobki innych zawodników z Premier League, oczekiwałby równości za to co robię. A tu nie chodzi tylko o ostatni sezon, on to robi już od trzech lat.

- Byłbym przerażony, gdyby mój kluczowy gracz nie był związany odpowiednim kontraktem, byłbym przerażony, że stracę także innych zawodników. Co w tej sytuacji pocznie Alli, co zrobi Eriksen, jeśli nie uda im się go zatrzymać?ŹRÓDŁO
BT Sport
TAGI: Harry Edward Kane Rio Gavin Ferdinand Tottenham Hotspur FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.