Gwiazda PSG: Ja i Neymar moglibyśmy zarabiać więcej w innym klubie

rok temu Gwiazda PSG: Ja i Neymar moglibyśmy zarabiać więcej w innym klubie

Marco Verratti opowiedział w rozmowie z „L’Equipe” o swojej sytuacji z letniego okna transferowego.

Włoski pomocnik zasugerował, że latem Barcelona zaproponowała za niego 100 milionów euro. W mediach pojawiło się w czerwcu wiele spekulacji o niezadowoleniu piłkarza z postawy wicemistrza Francji, potwierdzał to swoimi słowami jego agent. Ostatecznie wychowanek Pescary przeprosił wszystkich kibiców i zwolnił agenta, twierdząc, że nigdy nie chciał odchodzić z Paryża.

- Szczerze, po raz pierwszy od pięciu lat zastanawiałem się nad występami w tym klubie. Ludzie myślą, że gram w Paris Saint-Germain dla pieniędzy, ale mógłbym je otrzymać także w innym miejscu. Latem pojawiły się zespoły skłonne do wydania na mnie 100 milionów euro i, jeśli zdecydowałbym się na zmianę barw, zarabiałbym znacznie więcej.

- Neymar mógł bez problemu otrzymać takie pieniądze w Manchesterze City lub Chelsea. Nie znalazł się tutaj dla pieniędzy, ale dla projektu. Podobnie jest ze mną.

- To było bardzo trudne. Nie spodziewałem się takich wakacji, bo wydarzyło się wiele rzeczy, które mi się nie podobały; także ze strony ludzi współpracujących ze mną. Myśleli o sobie, a nie o mnie. Nigdy nie powiedziałem PSG: „Chcę odejść”.

- Jedyną rzeczą, jaką zrobiłem, było wyjaśnienie im paru rzeczy, których nie rozumiem. W poprzednim sezonie przeszliśmy przez trudne chwile. Nie zachowywaliśmy się jak zespół, który chce wygrać wszystkie możliwe puchary. Zostało nam powiedziane, że mamy tego dokonać, ale wiele drużyn okazało się silniejszych.


ŹRÓDŁO
L'Equipe
TAGI: Marco Verratti Francja Włochy Hiszpania FC Barcelona Paris Saint-Germain FC Neymar Brazylia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.