Mundo Deportivo: Liverpool otwarty na sprzedaż Coutinho

rok temu Mundo Deportivo: Liverpool otwarty na sprzedaż Coutinho
fot. FotoPyk

Katalońscy dziennikarze są przekonani, że Liverpool pogodził się już ze sprzedażą Philippe Coutinho.

Sprawa przenosin Brazylijczyka na Camp Nou była szeroko omawiana niemal przez całe letnie okno transferowe i mimo iż stronom nie udało się sfinalizować transakcji, spekulacje trwają w najlepsze. Niedawno „Mundo Deportivo” informowało, że „The Reds” zawarli z zawodnikiem specjalny pakt dotyczący zimowego transferu, a ostatnio Barcelona miała przygotować plan finalnego ataku. Teraz dziennik podaje, że Liverpool jest skłonny rozważyć ofertę wicemistrza Hiszpanii.

Z dzisiejszego wydania możemy się dowiedzieć, że wczoraj w Londynie był obecny Robert Fernández, dyrektor sportowy „Blaugrany”. Chciał on osobiście przyjrzeć się grze Coutinho w meczu Liverpoolu z Tottenhamem („Koguty” wygrały 4:1). Nie wiadomo, czy skorzystał on z okazji, by porozmawiać z dyrektorami z Anfield na temat transferu, ale dziennik jest przekonany, że Anglicy są skłonni „otworzyć drzwi” ku negocjacjom.

Dowodem na to mają być wypowiedzi Jürgena Kloppa. Menedżer Liverpoolu był pytany o sytuację Coutinho i nie chciał zaprzeczyć, jakoby klub miał porozumienie z zawodnikiem w sprawie odejścia.

- Nie mam pojęcia. Zobaczymy. Nie rozmawiamy na takie tematy jak ten. Wyobrażacie sobie, żeby powiedział: „tak, mamy porozumienie”? Na ten moment prawda jest taka, że nikt o tym nie myśli. Nie rozmawiamy o tym, dlaczego mielibyśmy to robić? - stwierdził Klopp.

- Generalnie, jako klub musimy stworzyć sytuację, w której zawodnik chce z nami pozostać. Na tę chwilę udało nam się to zrobić. Nikt nie myśli o styczniu, także o czerwcu i lipcu. Wszyscy chcą być częścią klubu, ale w końcu przyjdzie okno transferowe i zobaczymy co się wtedy wydarzy.ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: Philippe Coutinho Coreira Jürgen Klopp FC Barcelona Liverpool FC Trenerzy Niemcy Brazylia Anglia Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.