Boruc zdradził, który z gigantów Premier League był nim zainteresowany

rok temu Boruc zdradził, który z gigantów Premier League był nim zainteresowany
fot. Piotr Kucza - FotoPYK

Artur Boruc zdradził w rozmowie ze Sport.pl, który z czołowych klubów Premier League był nim zainteresowany, a także wypowiedział się na temat swojej przyszłości.

Doświadczony bramkarz już jakiś czas temu przyznał na łamach Sport.pl, że w pewnym momencie znajdował się na celowniku jednego z gigantów angielskiej ekstraklasy. Jak mówił wtedy: -  O 13 grałem mecz ze Stoke, na trybunach zasiedli przedstawiciele tego giganta. Po kilkunastu sekundach przelobował mnie bramkarz Stoke, Asmir Begović (aktualnie gra razem z Polakiem w Bournemouth - red.). No i po meczu temat transferu się zakończył.

Teraz Boruc postanowił zdradzić tajemnicę:

- No dobrze. Chodziło o Manchester City - przyznał bramkarz w najnowszej rozmowie z Sebastianem Staszewskim, nie ciągnąc jednak dalej tego tematu.

W tym sezonie Polak jeszcze ani razu nie pojawił się na boiskach Premier League. Menedżer Bournemouth, Eddie Howe, regularnie stawia bowiem na wspomnianego Begovicia. Jak Boruc zapatruje się na swoją przyszłość?

- Walczę. Jest różnie. Raz wygrywam, raz przegrywam. Czasami jest patowo. Co, jeśli do zimy nic się nie zmieni? Będę o tym myślał zimą.


- Powrót do Legii? Nie mówię, że nie. Tylko prezes Mioduski musi sobie zdawać sprawę, że wtedy będzie miał dwóch dziadków. Razem z Arkiem Malarzem będziemy mieli ze 100 lat. Najstarszy duet bramkarzy w Europie. Nie wiem czy Legia tego potrzebuje - powiedział bramkarz.ŹRÓDŁO
Sport.pl
TAGI: Artur Boruc Southampton FC A.F.C. Bournemouth Manchester City FC Polska Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.