Transferowy hit z udziałem Fekira? Zrobił wielkie wrażenie!

rok temu Transferowy hit z udziałem Fekira? Zrobił wielkie wrażenie!
fot. UNFP

Według katalońskiego „Sportu”, Barcelona skłania się ku pozyskaniu Nabila Fekira.

„Barça” od kilku miesięcy poszukuje wszechstronnego zawodnika, który z powodzeniem mógłby grać zarówno na środku pomocy, jak i w formacji ataku. Kimś takim miał być Philippe Coutinho, ale jego sprowadzenie wydaje się być coraz mniej prawdopodobne ze względu na opór Liverpoolu. Katalończycy nie zamierzają marnować czasu, dlatego też rozpoczęli poszukiwania alternatywy.

Według „Mundo Deportivo”, działacze z Camp Nou rozważają sprowadzenie Mesuta Özila, ale inne zdanie mają dziennikarze „Sportu”. Na okładce dzisiejszego wydania gazety możemy przeczytać, że na celowniku znalazł się Nabil Fekir. Barcelona obserwuje go od początku sezonu i w trakcie poszukiwań odpowiednich graczy w całej Europie to właśnie zawodnik Lyonu wywarł najlepsze wrażenie.

„Sport” twierdzi, że kierownictwo klubu zwróciło uwagę również między innymi na Juliana Brandta z Bayeru Leverkusen, ale to właśnie reprezentant Francji wywarł największe wrażenie na skautach swoją techniką, grą na wysokim poziomie i dużą aktywnością w poczynaniach zespołu. Jeśli transfer Coutinho ostatecznie się nie powiedzie, wybór ma paść właśnie na 24-latka.

Jego wykupienie z „Les Gones” oczywiście nie będzie proste. Prezydent Olympique Jean-Michel Aulas znany jest z tego, że nie jest łatwo z nim negocjować, a stwierdził, że nie zamierza pozbywać się największych gwiazd w środku sezonu. Barcelona chce jednak spróbować swoich sił, zdając sobie sprawę, że Lyon pozwala odejść swoim graczom, jeśli na stole pojawi się odpowiednia oferta, a piłkarz ma realne szanse na krok w przód pod względem sportowym.

Rozmowy może ułatwić fakt, iż kluby doszły w zeszłym roku do porozumienie w sprawie przenosin na Camp Nou Samuela Umtitiego za 25 milionów euro. Teraz Barcelona jest skłonna wyłożyć ponad 50 milionów, ale cena może wzrosnąć ze względu na obecność konkurencji. Zawodnika obserwują również Arsenal i Real Madryt.ŹRÓDŁO
Sport
TAGI: Nabil Fekir Philippe Coutinho Coreira FC Barcelona Olympique Lyon Liverpool FC Brazylia Anglia Francja Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.