MEDIA: Raiola żąda anulowania kontraktu Donnarummy!

rok temu
MEDIA: Raiola żąda anulowania kontraktu Donnarummy!
fot. Doha Stadium Plus - Vinod Divakaran

Mino Raiola chce anulować podpisany przed kilkoma miesiącami kontrakt Gianluigiego Donnarummy.

Jeszcze przed sezonem przyszłość „Gigio” stała pod dużym znakiem zapytania. Agent utalentowanego bramkarza sprzeciwiał się podpisywaniu przez niego kontraktu, ponieważ chciał poznać projekt nowych właścicieli klubu. W pewnym momencie Milan oficjalnie ogłosił nawet, że Donnarumma nie przedłuży umowy, która wygasała w czerwcu 2018 roku.

Kibice źle zareagowali na te doniesienia i obrzucili golkipera fałszywymi banknotami podczas meczu młodzieżowej reprezentacji Włoch na Mistrzostwach Europy w Polsce. Niedługo po tym zdarzeniu 18-latek złożył podpis pod umową i wydawało się, że to na jakiś czas zakończy spekulacje wokół jednego z największych talentów włoskiej piłki w ostatnich latach. Tak było aż do teraz.

„Corriere dello Sport” informuje, że Mino Raiola zgłosił się w imieniu swojego klienta do działaczy „Rossonerich” z prośbą o anulowanie umowy. Powodem takiej decyzji mają być „nadużycia moralne”, których mieli się dopuścić „Diavolo”. Gazeta dodaje, że sam Włoch również wysłał do dyrektorów klubu list, w którym narzeka, iż klub wywierał na nim psychologiczną presję.

Kiedy Donnarumma poinformował klub, że nie zamierza przedłużać umowy, media informowały, iż dyrektorzy zagrozili golkiperowi, że ten nie będzie mógł grać i spędzi swój ostatni sezon w Milanie na trybunach. Między innymi to miało mieć wpływ na zmianę zdania nastolatka i Raiola chce anulować ostatnie porozumienie i wrócić do wcześniejszego kontraktu, który umożliwiłby jego klientowi odejście za darmo.

Wychowanek „Rossonerich” z pewnością nie musiałbym długo czekać na oferty z wielkich klubów, jeśli pojawiłaby się możliwość jego sprowadzenia. Jego sytuację wciąż obserwują choćby Paris Saint-Germain czy Real Madryt.ŹRÓDŁO
Corriere dello Sport
TAGI: Gianluigi Donnarumma AC Milan Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.