Głośny transfer Justina Kluiverta?!

rok temu
Głośny transfer Justina Kluiverta?!
fot. Ajax

Justin Kluivert, syn Patricka, znalazł się pod obserwacją Milanu.

Reprezentacja Holandii pilnie potrzebuje nowych gwiazd i jedną z jej nadziei jest Justin Kluivert. Młody gracz Ajaksu od początku kariery wydaje się stawiać przed sobą tylko jeden cel – przyćmić sławę ojca. Jak na razie wygląda na to, że jest w stanie tego dokonać.

Skrzydłowy, który w maju bieżącego roku skończył osiemnaście lat, w seniorskim zespole Ajaksu zadebiutował w styczniu. Kluivert był powoli wprowadzany do drużyny, dostając coraz więcej szans i wydaje się, że w ostatnich tygodniach jego gwiazda zaczęła faktycznie rozbłyskać. Holender uzbierał cztery trafienia i jedną asystę w czterech ostatnich meczach Eredivisie. Wlicza się do tego efektowny hattrick w meczu z Rodą.

Media sportowe na całym świecie bacznie przyglądają się postępom Kluiverta, informując na bieżąco o jego kolejnych wyczynach. Osiemnastolatek przykuwa również uwagę ze strony skautów, a najnowsze doniesienia mówią o tym, że obserwuje go AC Milan (w przeszłości grał w nim jego ojciec).

Dla drużyny z San Siro Kluivert ma jednak jeden poważny mankament. O interesy młodego Holendra dba Mino Raiola, który nie wierzy w projekt Milanu i bezustannie sprawia jego działaczom problemy, chcąc wywalczyć transfer jednemu ze swoich podopiecznych – Gianluigiemu Donnarummie. Można się spodziewać, że dyrektorzy „Diavolo” mają już dość negocjacji z super-agentem, więc o transfer będzie niezwykle ciężko.


ŹRÓDŁO
Calciomercato
TAGI: Justin Kluivert Holandia Włochy Ajax Amsterdam AC Milan
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.