OFICJALNIE: Dwaj zawodnicy opuszczają Koronę

rok temu
OFICJALNIE: Dwaj zawodnicy opuszczają Koronę

Maciej Górski i Michał Smolarczyk nie będą już reprezentować barw Korony Kielce.

Włodarze klubu z województwa świętokrzyskiego nie zdecydowali się na przedłużenie okresu wypożyczenia pierwszego z wyżej wymienionych zawodników i tym samym środkowy napastnik wraz z początkiem nowego roku wróci do Jagiellonii Białystok.

Górski występował w zespole „Żółto-Czerwonych” od połowy minionych rozgrywek i od tego czasu rozegrał 27 spotkań dla drużyny z Kielc, w których strzelił cztery bramki oraz zanotował dwie asysty.

Szeregi Korony w najbliższych tygodniach opuści także Michał Smolarczyk. Przedstawiciele ekipy z Kolporter Areny postanowili nie podpisywać nowej umowy z 24-letnim napastnikiem, który w trwającym sezonie nie wystąpił w ani jednym meczu klubu z województwa świętokrzyskiego.

Odejście dwóch wyżej wymienionych piłkarzy ma być dopiero początkiem zmian, które mają zajść w zespole do momentu rozpoczęcia rundy wiosennej. Zdaniem „Radia Kielce” wolną rękę w poszukiwani nowych drużyn otrzymali Marcin Cebula, Radek Dejmek, Angelos Argyris i Piotr Poński.

Pojawienie się na tej liście dwóch pierwszych zawodników może budzić spore zaskoczenie, ponieważ obaj mogli liczyć na dość regularną grę w barwach Korony w pierwszej części sezonu. Warto jednak zwrócić uwagę, że polski pomocnik i czeski obrońca nie prezentowali wysokiego poziomu, dlatego klub w trakcie zimowego okienka transferowego będzie się starał pozyskać bardziej wartościowych graczy na ich pozycję. Poza tym drużyna z Kielc planuje jeszcze sprowadzić lewego obrońcę oraz napastnika.

Włodarze „Żółto-Czerwonych” nie zamierzają tylko rozstawać się z piłkarzami, ale także liczą na przedłużenie współpracy z Maciejem Gostomskim, Mateuszem Możdżeniem, Jackiem Kiełbem, Kenem Kallaste, Goranem Cvijanoviciem i Krystianem Misiem.ŹRÓDŁO
Korona Kielce | Radio Kielce
TAGI: Oficjalnie Maciej Górski Radek Dejmek Marcin Cebula Michał Smolarczyk Korona Kielce Jagiellonia Białystok Polska Czechy
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0259 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.