Egzotyczny transfer reprezentanta Rumunii?!

rok temu
Egzotyczny transfer reprezentanta Rumunii?!
fot. Wikipedia

Zawodnik bułgarskiego Łudogorca Razgrad, Claudiu Keșerü, niemal na pewno opuści szeregi „Orłów” w trakcie zimowego okienka transferowego.

31-latek trafił do Bułgarii w 2015 roku i jest od tamtego momentu jedną z gwiazd tamtejszych rozgrywek ligowych. Swoimi licznymi trafieniami przyczynił się do dwukrotnego zdobycia przez Łudogorec tytułu ligowego, a w minionym sezonie zajął nawet pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców. 

23-krotny reprezentant Rumunii pragnie poszukać jednak nowych wyzwań i zapowiedział już swoje rychłe opuszczenie ekipy sześciokrotnych mistrzów Bułgarii. 

Keșerü był w ostatnich miesiącach łączony z przenosinami m.in. do ligi włoskiej, gdzie zainteresowanie jego usługami miały wykazywać Sampdoria i Fiorentina. Najnowsze doniesienia wskazują jednak na to, że rumuński napastnik jest także mile widziany w zupełnie innej części globu.

Jose Gabriel Lavin będący prezydentem meksykańskiego drugoligowca, Atlante FC, zakomunikował w jednym wywiadów, iż jego klub znajduje się w zaawansowanej fazie rozmów z zawodnikiem i jego agentem. Ewentualne przenosiny zawodnika za ocean nie byłyby pierwszą w jego karierze przeprowadzką na inny kontynent, gdyż przed transferem do Łudogorca występował w katarskiej Al-Gharafie.

Zawodnik bułgarskiego hegemona jest szczególnie znany ze swych występów we francuskiej drugiej lidze, w której strzelał liczne bramki dla Nantes oraz Angers. W 2014 roku, będąc piłkarzem Steauy Bukareszt, zasłynął dość niecodziennym wyczynem, jaki stanowiło strzelenie sześciu bramek w meczu ligowym przeciwko Pandurii Târgu Jiu.


ŹRÓDŁO
Gazeta Sporturilor
TAGI: Claudiu Keșerü Rumunia PFK Łudogorec 1945 Razgrad Bułgaria Club de Fútbol Atlante Meksyk
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.