OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Niemiec w Schalke 04

rok temu
OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Niemiec w Schalke 04

Schalke 04 Gelsenkirchen potwierdziło w środowy poranek transfer Cedrica Teucherta z 1. FC Nürnberg.

Obiecujący napastnik, mogący również grać w bocznych rejonach boiska, zadebiutował w dorosłej piłce w sezonie 2014/2015, w którym zanotował łącznie zaledwie cztery występy.

W ubiegłych rozgrywkach pełnił rolę zmiennika i zdołał rozegrać już. Młodzieżowy reprezentant Niemiec sprawdzał się w tej roli, ponieważ strzelił cztery gole i zaliczył trzy asysty dla 1. FC Nürnberg.

W trwającym sezonie rozegrał 15 spotkań w barwach ekipy z Norymbergi. Wychowanek klubu imponował dobrą formą w trakcie rundy jesiennej, w której sześciokrotnie wpisał się na listę strzelecką i dwukrotnie otworzył drogę do bramki swoim kolegą.

Teuchert dobrą postawą na zapleczu Bundesligi zasłużył sobie w październiku tego roku na pierwsze powołanie do kadry narodowej U-21, gdzie w debiucie strzelił bramkę i zaliczył asystę.w meczu przeciwko Azerbejdżanowi U-21.

Transfer 20-latka z Norymbergi wpisuje się w nowy kierunek rozwoju klubu z Gelsenkirchen.

- Cedric to młody utalentowany zawodnik, mający dużą pewność siebie na boisku i posiadający świetny instynkt strzelecki. Mamy nadzieję, że w Schalke wykona kolejny krok w rozwoju i stanie się tutaj świetnym piłkarzem - powiedział o nowym nabytku Tedesco, trener ekipy z Bundesligi.ŹRÓDŁO
Schalke 04 Gelsenkirchen
TAGI: Cedric Teuchert Niemcy Schalke 04 Gelsenkirchen 1. FC Nürnberg Oficjalnie
Zobacz również
OFICJALNIE: Zuber w Stuttgarcie
14 godzin temu  
0
Özil zaoferowany dwóm klubom
20 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.