Di Marzio: Barcelona coraz bliżej transferu. W piątek ważne spotkanie, przeprowadzka pewnie po weekendzie

rok temu
Di Marzio: Barcelona coraz bliżej transferu. W piątek ważne spotkanie, przeprowadzka pewnie po weekendzie
fot. Wikipedia

Gianluca Di Marzio przedstawił najnowsze informacje w sprawie przenosin Yerry'ego Miny do Barcelony.

Sprawa przeprowadzki obrońcy Palmeiras do Katalonii ciągnie się od wielu miesięcy. Media przez długi czas informowały, że wicemistrzowie Hiszpanii porozumieli się z działaczami brazylijskiego klubu w sprawie transferu 23-latka za dziewięć milionów euro. Nie było wiadomo tylko, czy stoper pojawi się na Camp Nou zimą, czy dopiero latem.

Już później pojawiało się wiele doniesień dotyczących zniecierpliwienia samego zawodnika i coraz większych oczekiwań włodarzy Palmeiras.

Barcelona początkowo nie chciała płacić za Minę więcej niż 12 milionów euro, ale wiele wskazuje na to, że to zrobi. Di Marzio pisze o ofercie w wysokości prawie 15 milionów euro, która została przesłana do Brazylii. Transfer wydaje się przesądzony.

Na piątek zaplanowano spotkanie między przedstawicielami zawodnika a działaczami jego obecnego klubu. Jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego, transakcja zostanie dopięta w przyszłym tygodniu.

Mina, który jest dziewięciokrotnym reprezentantem Kolumbii, zakończył sezon 2017 z 15 występami w brazylijskiej ekstraklasie na koncie (dwa gole i asysta).

Przypomnijmy, że Barcelonie zależy na sprowadzeniu nowego stopera z uwagi na planowane odejście z zespołu Javiera Mascherano.ŹRÓDŁO
Gianluca Di Marzio
TAGI: Hiszpania Kolumbia FC Barcelona SE Palmeiras Brazylia Yerry Fernando Mina González Yerry Mina
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.