Legia się nie zatrzymuje. Nowy obrońca? DWA nazwiska

rok temu
Legia się nie zatrzymuje. Nowy obrońca? DWA nazwiska
fot. FotoPyk

Wszystko wskazuje na to, że po niezwykle mocnym początku zimowego okienka Legia Warszawa pracuje nad kolejnymi transferami.

Szeregi Legii w ostatnich dniach zasilili już Domagoj Antolić, Eduardo da Silva oraz Marko Vešović. Przesądzona jest również przeprowadzka na Łazienkowską Williama Rémy'ego, choć Francuz przed podpisaniem kontraktu z mistrzem Polski musi przejść jeszcze testy medyczne.

Można przypuszczać, że na tym ruchy tranferowe Legii się nie skończą, a przynajmniej na to wskazują informacje przekazane przez Krzysztofa Stanowskiego oraz znanego ze sprawdzonych transferowych doniesień użytkownika Twittera, Jankax89.

„Legia Warszawa jest zainteresowana wypożyczeniem Pawła Bochniewicza z Udinese Calcio. Po sfinalizowaniu odejścia Michała Pazdana (zaawansowane rozmowy z Bordeaux) młodzieżowy reprezentant miałby trafić na wypożyczenie z opcją wykupu” - napisał ten drugi.

Chwilę później Stanowski uzupełnił te doniesienia: „Z Bochniewiczem zaawansowane rozmowy prowadzi też Górnik Zabrze (chociaż chłopak ma też zagraniczne opcje), natomiast Legia rozmawia na temat wypożyczenia do końca sezonu z Krystianem Bielikiem”.

Środkowym obrońcą jest wspomniany Rémy, ale można wywnioskować, że w przypadku odejścia Pazdana, Legia będzie chciała pozyskać jeszcze jednego zawodnika mogącego grać na tej pozycji. 

Przypomnijmy, że Bielik w 2015 roku trafił do Arsenalu właśnie z klubu ze stolicy naszego kraju. Bochniewicz z kolei wyjechał do Włoch w 2012, reprezentując wcześniej barwy Stali Mielec.ŹRÓDŁO
Krzysztof Stanowski I Janekx89 I Twitter
TAGI: Legia Warszawa Paweł Bochniewicz Krystian Bielik Polska Anglia Włochy Arsenal Udinese Calcio
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.