OFICJALNIE: Oświadczenie Turana

rok temu
OFICJALNIE: Oświadczenie Turana
fot. Istanbul Basaksehir

Arda Turan postanowił opublikować oświadczenie po swoim transferze z Barcelony do İstanbul Başakşehir.

30-letni zawodnik od dawna był łączony z odejściem z „Dumy Katalonii”. Po wielomiesięcznych spekulacjach jego transfer w końcu stał się faktem. 100-krotny reprezentant Turcji trafił do rodzimego zespołu na zasadzie dwuipółletniego wypożyczenia. W jego trakcie Barcelona będzie miała jednak możliwość definitywnej sprzedaży Turana do innego klubu.

Co napisał piłkarz po potwierdzeniu przeprowadzki?

„Marzenia nie stają się rzeczywistością dzięki magii. Od początku doskonale wiedziałem, że potrzebna jest do tego determinacja, odwaga i ciężka praca. Śniłem o byciu zawodnikiem Barcelony i jestem dumny z tego, że udało mi się to zrealizować. Teraz przyszedł jednak czas na to, by się pożegnać. Przynajmniej na chwilę.

Chciałem podziękować wielu osobom. W szczególności kolegom z drużyny, dzięki którym cieszyłem się każdą chwilą spędzoną na boisku, jak i poza nim. Gra z wami była prawdziwym przywilejem. Kieruję również podziękowania w stronę wszystkich kibiców. Uwielbiałem dla was walczyć. Dziękuję też całemu klubowi, który pozwolił  mi spełnić marzenia.

Teraz jestem wdzięczny, że pozwolił mi on wrócić do ojczyzny. W najbliższym czasie postaram się być zawodnikiem, którego już raz pokochaliście. Odległość nie będzie miała tutaj żadnego znaczenia. Już zawsze będę miał w sercu te wszystkie wyjątkowe wspomnienia” - napisał piłkarz.ŹRÓDŁO
Arda Turan I Facebook
TAGI: Oficjalnie Arda Turan Turcja Hiszpania FC Barcelona Istanbul Başakşehir FK
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.