Media: Batshuayi coraz bliżej transferu

rok temu
Media: Batshuayi coraz bliżej transferu
fot. Chelsea FC

Sevilla stara się o jak najszybsze doprowadzenie do transferu Michy'ego Batshuayia.

W aktualnej chwili Sevilla całą swoja ofensywę opiera na Wissamie Ben Yedderze, dlatego nowy szkoleniowiec klubu, Vincenzo Montella, planuje jak najszybciej zmienić tę sytuację. Włoski trener marzy o wypożyczeniu Michy'ego Batshuayia, mocno krytykowanego za grę w barwach Chelsea. 

Londyńczycy zapłacili za Belga 39 milionów euro, dlatego osiągnięcie porozumienia w sprawie transferu definitywnego byłoby właściwie niemożliwe. Chelsea chciałaby odzyskać większość zainwestowanych pieniędzy, a Sevilli nie stać na taki wydatek. Z tego powodu Andaluzyjczycy zamierzają jedynie wypożyczyć rosłego snajpera, płacąc za to 1,5 miliona euro i nie zapewniając sobie możliwości pierwokupu gracza. 

Do opłaty za wypożyczenie zostaną doliczone premie w zależności od sukcesów hiszpańskiego klubu. Jedna z nich ma dotyczyć ewentualnego uzyskania promocji do Ligi Mistrzów, czyli zajęcia przynajmniej czwartej pozycji w LaLiga. 

Antonio Conte rzadko decyduje się na korzystanie z belgijskiego zawodnika, więc jego odejście wydaje się prawdopodobne. 24-latek ma w obecnym sezonie dziewięć bramek w 22 występach na wszystkich frontach, ale to nie przekonuje włoskiego szkoleniowca do częstszego wystawiania go w pierwszym zespole. 


ŹRÓDŁO
Estadio Deportivo
TAGI: Michy Batshuayi Tunga Anglia Hiszpania Belgia Sevilla FC Chelsea FC
Zobacz również
Trzeci Polak w Leeds United?!
10 godzin temu  
0
Koniec sezonu dla Bellerína
11 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.