Testy medyczne przed pierwszym zimowym transferem Górnika Zabrze

rok temu
Testy medyczne przed pierwszym zimowym transferem Górnika Zabrze

Jak poinformował Leszek Błażyński z „Przeglądu Sportowego”, Paweł Bochniewicz z Udinese przebywa obecnie na testach medycznych przed przenosinami do Górnika Zabrze.

„Bartosz Sarnowski, prezes Górnika Zabrze: Paweł Bochniewicz właśnie przechodzi u nas testy medyczne” - napisał na Twitterze Błażyński, powołując się na prezesa beniaminka Ekstraklasy. Wcześniej o testach 21-latka w Zabrzu poinformował użytkownik Twittera, Janekx89, który słynie ze sprawdzonych doniesień o transferach przeprowadzanych przez polskie kluby. Młodzieżowy reprezentant Polski trafi do Górnika na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Bochniewicz był łączony z przenosinami do Zabrza już od pewnego czasu. Jednocześnie jego osobą interesowała się również Legia Warszawa, a ostatnio pojawiły się doniesienia sugerujące, że może się on przenieść do Ascoli.

Przeprowadzka Bochniewicza do Górnika umożliwi mu debiut w Ekstraklasie. Przed wyjazdem do Włoch w 2012 roku młody zawodnik szkolił się bowiem w Stali Mielec i nie miał styczności z najwyższym rodzimym szczeblem.

Dwa poprzednie sezony Bochniewicz spędził na wypożyczeniu w Granadzie. Przez ten czas rozegrał 46 spotkań w trzeciej lidze hiszpańskiej. Jeśli chodzi o trwające rozgrywki, na jego koncie są dwa występy w Pucharze Włoch w koszulce Udinese.

Wszystko wskazuje na to, że Bochniewicz będzie pierwszym zimowym wzmocnieniem Górnika.



ŹRÓDŁO
Leszek Błażyński I Janekx89 I Twitter
TAGI: Polska Górnik Zabrze Włochy Udinese Calcio Paweł Bochniewicz
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.