Sampdoria jeszcze bardziej „biało-czerwona”? Czwarty Polak o krok od Genui!

rok temu
Sampdoria jeszcze bardziej „biało-czerwona”? Czwarty Polak o krok od Genui!

Jak poinformował Samuel Szczygielski z Weszło, Jarosław Jach z Zagłębia Lubin jest bliski przenosin do Sampdorii.

„Jarosław Jach bardzo bliski transferu do Sampdorii. Jeśli nic się nie wysypie, to na dniach potwierdzenie, wylot i badania. Jeśli podpisze kontrakt, to za niego do Zagłębia ma iść Seweryn Michalski” - napisał na Twitterze Szczygielski, dodając: „Kwota to około 2,2 mln euro, jeszcze do potwierdzenia na dniach, tak jak długość kontraktu”.

O zagranicznym transferze Jacha spekulowało się od dawna. Tylko w ostatnich miesiącach 23-latka łączyło się m.in. z Genoą, Zenitem oraz z klubami z Anglii i Niemiec. Sam zawodnik potwierdził niedawno w rozmowie z „Gazetą Wrocławską”, że ma kilka propozycji. Jak przyznał: - Mam trzy konkretne oferty i decyzja należy teraz do mnie. Jeszcze jej nie podjąłem, ale wszystko wskazuje na to, że tej zimy zmienię klub, choć... są różne warianty.

Jach trafił do Zagłębia w 2013 roku i z czasem stał się jednym z najważniejszych zawodników jego pierwszego zespołu. Na koncie 23-latka jest 77 spotkań w koszulce ekipy z Lubina, cztery gole i asysta. W rundzie jesiennej trwającego sezonu zaliczył on 17 meczów w Ekstraklasie.

Jeśli Jach faktycznie trafi do Sampdorii, będzie czwartym Polakiem reprezentującym barwy włoskiego klubu. Aktualnie zawodnikami zespołu z Genui są Bartosz Bereszyński, Karol Linetty i Dawid Kownacki.ŹRÓDŁO
Samuel Szczygielski I Twitter I Gazeta Wrocławska
TAGI: Polska Włochy Zagłębie Lubin UC Sampdoria Jarosław Jach
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.