RAIOLA: To klucz do transferu Alexisa!

rok temu
RAIOLA: To klucz do transferu Alexisa!

Mino Raiola wyznał, że transfer Alexisa Sáncheza do Manchesteru United jest w tej chwili zależny od przyszłości Henrikha Mkhitaryana.

Superagent postanowił nie owijać w bawełnę i wprost wypowiedział się na temat obecnego stanu negocjacji w sprawie jednego z najbardziej wyczekiwanych transferów tego miesiąca. Już wcześniej pojawiały się sygnały, jakoby Sánchez osiągnął już porozumienie z „Czerwonymi Diabłami”, ale kluby wciąż nie mogą dojść do porozumienia. Teraz okazuje się, że strony dążą do realizacji transferu w zupełnie inny sposób, niż się spodziewano.

Redakcja „The Times” postanowiła zapytać Mino Raiolę o sytuację Mkhitaryana, który jest jego klientem. Włoch nie zamierzał niczego ukrywać i wprost przedstawił, jak sprawy się mają, zdradzając przy tym ważne szczegóły operacji.

- Manchester United nie pozyska Sáncheza, dopóki Mkhitaryan nie osiągnie porozumienia z Arsenalem - powiedział Raiola.

Następnie superagent zdradził, na jakiej zasadzie ma się odbyć transakcja. Okazuje się, że teoretycznie to nie United jest inicjatorem operacji.

- Sánchez jest częścią oferty za Mkhitaryana, nie odwrotnie. Henrikh jeszcze nie zdecydował, ale zrobi to, co dla niego najlepsze. Pamiętajmy, że on wciąż ma przed sobą dwa i pół roku kontraktu.

Mkhitaryan nie jest zadowolony ze swojej pozycji na Old Trafford. Z czasem stracił on zaufanie menedżera Jose Mourinho, który sukcesywnie go pomijał. Dopiero ostatnio udało mu się zagrać w pięciu spotkaniach, ale w ani jednym nie rozegrał pełnych 90 minut, zazwyczaj wchodząc z ławki rezerwowych.ŹRÓDŁO
The Times
TAGI: Alexis Alejandro Sánchez Sánchez Henrikh Mkhitaryan Mino Raiola Manchester United FC Arsenal FC Włochy Armenia Chile Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.