OFICJALNIE: Poznanski w Bayernie

rok temu
OFICJALNIE: Poznanski w Bayernie
fot. Bayern Monachium

Bayern ogłosił pozyskanie Louisa Poznanskiego z zespołu juniorów Werderu.

Mistrzowie Niemiec szukają wzmocnień nie tylko do pierwszej drużyny, ale dbają także o przyszłość. Młodzieżowy zespół Bawarczyków właśnie został wzmocniony przez sprowadzenie Louisa Poznanskiego, który do tej pory występował w młodzieżówce bremeńczyków. Klub potwierdził na swojej stronie internetowej, że transakcja odbyła się na zasadzie transferu definitywnego.

Poznanski na co dzień występuje na pozycji lewego obrońcy. Urodzony w 2001 roku zawodnik rozegrał w rundzie jesiennej dziesięć spotkań dla zespołu U-17 Werderu, czterokrotnie zaprezentował się również na wyższym poziomie, w juniorskiej klasie A, czyli w drużynie U-19. Nie powinien mieć szczególnych problemów z aklimatyzacją w nowym otoczeniu, ponieważ część zawodników Bayernu zna już ze wspólnych występów dla młodzieżowej reprezentacji Niemiec.

- Pozyskując Louisa zdobyliśmy bardzo utalentowanego gracza na niezwykle ważnej dla Bayernu pozycji. Zwrócił naszą uwagę swoimi występami nie tylko dla Werderu, ale także dla drużyny narodowej. Chcielibyśmy podziękować Werderowi za uczciwe i przyjazne negocjacje - powiedział Jochen Sauer, szef akademii Bayernu.

Poznanski urodził się w Bremie, ale ma polskie korzenie. W 2015 roku otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-15, ale później zdecydował się na grę dla Niemiec. Mimo to wciąż może zdecydować o swojej reprezentacyjnej przyszłości.ŹRÓDŁO
Bayern
TAGI: Oficjalnie Louis Poznanski Bayern Monachium Werder Brema Polska Niemcy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.