Manchester United gotowy do derbowej rywalizacji o pomocnika!

rok temu
Manchester United gotowy do derbowej rywalizacji o pomocnika!

Jak podaje „The Guardian”, Manchester United jest gotowy powalczyć ze swoim największym rywalem - City o podpis Jeana Michaëla Seriego.

Pomocnik Nice już od pewnego czasu łączony jest z „The Citizens”, którym po zakończeniu sezonu będzie zależało na wzmocnieniu środka pola. Pep Guardiola chce przede wszystkim znaleźć następcę Fernandinho, ale bardzo możliwe, że Etihad opuści wtedy również Yaya Touré.

Zgodnie z doniesieniami brytyjskich dziennikarzy MC poczynił już pierwsze kroki w celu pozyskania Seriego. Z uwagi na to, że chodzi o transfer latem, lider Premier League musi liczyć się jednak z podobnym działaniem ze strony innych klubów i według „The Guardian” wśród nich będzie MU.

To nie pierwszy przypadek w ostatnim czasie, gdy „Czerwone Diabły” zwracają uwagę na piłkarza, którym interesuje się ich najgroźniejszy rywal. Do pewnego momentu wydawało się przecież, że o krok od przenosin na Etihad jest gwiazdor Arsenalu, Alexis Sánchez, a tymczasem obecnie spekuluje się już wyłącznie o jego przeprowadzce na Old Trafford.

Jeśli chodzi o samego Seriego, w trakcie letniego okienka transferowego był on bliski przenosin do Barcelony. Koniec końców do tego nie doszło. Jak powiedział po wszystkim sam zawodnik: - Negocjacje zostały zerwane, ponieważ oba kluby zmierzały w złym kierunku. Z tego, czego udało mi się dowiedzieć, mój transfer nie doszedł do skutku ze względów finansowych.

Seri rozegrał w tym sezonie w sumie 25 spotkań w koszulce Nice. Strzelił w nich gola i zaliczył jedną asystę.

Dodajmy, że MC interesuje się również Fredem, który obecnie reprezentuje barwy Szachtara Donieck.ŹRÓDŁO
The Guardian
TAGI: Anglia Francja Manchester City FC Manchester United FC Wybrzeże Kości Słoniowej Jean Michaël Seri OGC Nice
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.