OFICJALNIE: Drugie zimowe wzmocnienie Jagiellonii. Nowy skrzydłowy!

rok temu
OFICJALNIE: Drugie zimowe wzmocnienie Jagiellonii. Nowy skrzydłowy!

Dejan Lazarević został nowym piłkarzem Jagiellonii Białystok.

Na temat możliwych przenosin 27-latka do klubu z Podlasia wypowiadał się już prezes „Jagi”, Cezary Kulesza. Teraz białostoczanie potwierdzili jego pozyskanie, informując o podpisaniu półtorarocznego kontraktu z opcją jego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Lewoskrzydłowy (może grać również na drugiej stronie boiska oraz jako cofnięty napastnik), który wychował się w NK Domžale, ostatnio pozostawał bez klubu. Wcześniej przez długi czas związany był jednak z zespołami z Włoch. W latach 2009-2013 był graczem Genoi, która wypożyczała go do Torino, Padovy oraz Modeny. Następnie przeszedł na zasadzie definitywnego transferu do Chievo, które posyłało go na wypożyczenia do Sassuolo, Antalyasporu i Karabüksporu.

Biorąc po uwagę występy Słoweńca we Włoszech, na jego koncie są 34 spotkania w Serie A (dwa gole i tyle samo asyst) oraz 96 meczów w Serie B (6 bramek, 10 asyst).

W trwającym sezonie 20-krotny reprezentant swojego kraju nie rozegrał jednak ani jednego spotkania w jakichkolwiek rozgrywkach.

- Miałem różne inne oferty, ale gdy Jagiellonia zaczęła do mnie dzwonić i ze mną rozmawiać, to byłem przekonany, że przeprowadzka do Białegostoku jest dobrym pomysłem. Dowiedziałem się wielu rzeczy o tym klubie, teraz mogę to wszystko zobaczyć na własne oczy i myślę, że podjąłem dobrą decyzję - powiedział po parafowaniu kontraktu 27-latek, który jest drugim po Jakubie Wójcickim zimowym wzmocnieniem białostoczan.ŹRÓDŁO
Jagiellonia Białystok
TAGI: Oficjalnie Jagiellonia Białystok Polska Słowenia Dejan Lazarević
Zobacz również
Trzeci Polak w Leeds United?!
9 godzin temu  
0
OFICJALNIE: Peda w SPAL
10 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.