Wielki sukces kibiców Legii. Piękny cel osiągnięty!

rok temu
Wielki sukces kibiców Legii. Piękny cel osiągnięty!
fot. Karol Szadkowski (AMZ Kutno)

Wielkim sukcesem zakończyła się wspólna akcja grupy Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom, Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa i Fundacji Legii, której celem było zebranie pieniędzy na zakup nowej karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Wspaniałą inicjatywę rozpoczęli kibice mistrza Polski z grupy Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom. Dzięki wsparciu Stowarzyszenia Kibiców Legii zbiórka wystartowała w trakcie meczu z Lechem Poznań, który odbył się w maju zeszłego roku.

W sumie kibice działający w ramach Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom zebrali (m.in. poprzez wydanie okolicznościowych szalików - cegiełek czy zbiórkę na targach fitness FIWE) w sumie 112 tysięcy złotych. Fundacja Legii, która uczyniła ze zbiórki cel ostatniej edycji akcji charytatywnej #WszyscyDoWioseł, uzbierała 186 tysięcy złotych. Jak czytamy, wszystkie wpływy umożliwią zakup karetki, której cena wynosi 341 tysięcy.

- To była niezwykła i piękna akcja. Pokazała jak wiele dobrego można zrobić mając wspólny cel, jakim jest niesienie pomocy innym. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego celu, a kibicom za inicjatywę i ich wielkie zaangażowanie - powiedziała Anna Mioduska, prezes Fundacji Legii, dodając:

- Bardzo dziękujemy wszystkim partnerom akcji, sponsorom, pracownikom Fundacji, klubu, zawodnikom i wszystkim osobom, a było ich bardzo wiele, które poświęciły swój czas, często przyjeżdżając z bardzo daleka, aby przyczynić się do sukcesu tej akcji. Szczególnie dziękuję kibicom, którzy zapoczątkowali akcję i do samego końca byli w nią aktywnie zaangażowani.ŹRÓDŁO
Legia Warszawa
TAGI: Polska Kibice Legia Warszawa Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.