POTWIERDZONE: Zimowy transfer Bielika jednak możliwy

rok temu
POTWIERDZONE: Zimowy transfer Bielika jednak możliwy
fot. FotoPyk

Wszystko wskazuje na to, że Krytian Bielik cały czas może trafić w trakcie zimowego okienka transferowego do Legii Warszawa.

Pierwsze informacje dotyczące potencjalnego powrotu Bielka do klubu ze stolicy naszego kraju pojawiły się już jakiś czas temu. Jednocześnie zainteresowanie wypożyczeniem 20-latka z Arsenalu wykazywały kluby z Championship oraz Celtic. W międzyczasie młody zawodnik naderwał jednak mięsień dwugłowy uda i będzie gotowy do gry dopiero za kilka tygodni. Żaden z wyspiarskich zespołów raczej nie zaryzukuje pozyskaniem mającego problemy zdrowotne piłkarza, ale nie oznacza to, że Bielik na pewno pozostanie na kolejne miesiące w Londynie.

- Jest szansa, że trafi na Łazienkowską - powiedział „Przeglądowi Sportowemu” jego agent, Cezary Kucharski.

Mistrz Polski nie zrezygnował więc z chęci sprowadzenia młodzieżowego reprezentanta Polski. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy Arsenal zgodzi się na warunki Legii. Warszawiacy chcieliby bowiem wypożyczyć Bielika na najbliższy rok bez opcji wcześniejszego powrotu 20-latka do Londynu. Do tego „Kanonierzy” mieliby opłacać sporą część jego kontraktu.

Przypomnijmy, że młody zawodnik trafił do Arsenalu z Legii w 2015 roku. Od tamtej pory zaliczył dwa występy w pierwszym zespole „Kanonierów”. W tym sezonie rozegrał z kolei dwa cztery mecze dla drużyny U-23.ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Potwierdzone Polska Anglia Arsenal FC Legia Warszawa
Zobacz również
Trzeci Polak w Leeds United?!
9 godzin temu  
0
Koniec sezonu dla Bellerína
10 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.