Sky Sports: West Ham po mistrza Europy!

rok temu
Sky Sports: West Ham po mistrza Europy!

West Ham nie rezygnuje ze starań o podpis João Mário z Interu Mediolan.

Pomysł na przeprowadzkę Portugalczyka do Premier League pojawił się już jakiś czas temu. Gracz swego czasu przyznał, że nie interesuje go wizja transfer do Anglii. Teraz zmienił jednak zdanie i według informacji brytyjskiej prasy, jest o krok od przenosin na London Stadium.

João Mário ma ważną umowę z Interem, obowiązującą do 30 czerwca 2021 roku, ale „Nerazzurri” nie zamierzają robić zawodnikowi problemów w razie chęci zmiany barw. Pomocnik miałby trafić do West Hamu na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Klub ma zapewnić sobie prawo pierwokupu piłkarza, opiewające na około 22,5 miliona funtów. Do sfinalizowania transakcji pozostało ustalenie jeszcze kilku szczegółów.

Portugalczyk trafił na Giuseppe Meazza za 40 milionów euro w lecie 2016 roku i miał stać się jednym z kluczowych graczy w mediolańskim zespole. Niestety 25-letni piłkarz nie spełnia pokładanych w nim nadziei, dlatego włodarze włoskiego klubu chcą się go pozbyć z listy płac. Sam zainteresowany także wyraża chęć opuszczenia szeregów ekipy z Półwyspu Apenińskiego, aby móc zacząć regularnie grać, co zwiększyłoby jego szanse na otrzymanie powołania na nadchodzące Mistrzostwa Świata.

João Mário w tym sezonie ma na swoim koncie piętnaście rozegranych spotkań, na które złożyło się 548 minut. W tym czasie udało mu się zanotować pięć asyst.


ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: João Mário Naval da Costa Eduardo Inter Mediolan West Ham United FC Portugalia Włochy Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.