Komplikacje w sprawie transferu João Mário. Nowy kierunek?!

rok temu
Komplikacje w sprawie transferu João Mário. Nowy kierunek?!
fot. Wikipedia

West Ham nie może się porozumieć w kwestii transferu João Mário.

Pomocnik jest jednym z głównych kandydatów do opuszczenia Interu już tej zimy. Trener Luciano Spalletti nie jest zbyt zadowolony z jego dotychczasowych występów, a klub potrzebuje środków finansowych, by móc pozwolić sobie na inwestycje na rynku transferowym. „Nerazzurri” liczą, że w najbliższych dniach uda im się sprzedać zawodnika, lecz pojawiły się pewne komplikacje.

Do tej pory faworytem był West Ham, który chciał wypożyczyć gracza z opcją wykupu. Mediolańczycy zdawali się być gotowi przystać na te warunki, ponieważ dzięki temu udałoby im się chociaż odciążyć budżet poprzez niewypłacanie pensji zawodnikowi. Przenosiny João Mário do Anglii stanęły jednak pod dużym znakiem zapytania, o czym informuje Gianluca Di Marzio.

Włoski dziennikarz twierdzi, że w trakcie rozmów pojawiło się nieporozumienie, które skutecznie zablokowało negocjacje. Trudno powiedzieć, czy trudności wystąpiły na linii João Mário-West Ham, czy też między klubami. Na ten moment wiadomo jednak, że transfer został zablokowany i strony będą musiały szybko zażegnać konflikt interesów, by wrócić do rozmów.

Tymczasem na sytuacji może skorzystać Sevilla. Andaluzyjczycy poszukują wzmocnień i „Sport Mediaset” informuje, że na ich celowniku znalazł się Marcelo Brozović. Klub z San Siro zaproponował jednak kartę zawodniczą Portugalczyka, a „Los Nervionenses” nie wykluczyli potencjalnego transferu. Widząc, że sprowadzenie 25-latka byłoby łatwiejsze, zwłaszcza teraz, gdy West Ham nieco się wycofał, mogą postawić właśnie na niego.

Wychowanek Sportingu wolałby przenieść się do LaLiga i czeka na konkretny ruch ze strony Hiszpanów. Także w tym wypadku w grę wchodziłoby wypożyczenie z opcją wykupu po sezonie.ŹRÓDŁO
Di Mario | Sport Mediaset
TAGI: João Mário Naval da Costa Eduardo West Ham United FC Sevilla FC Inter Mediolan Portugalia Hiszpania Włochy Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.