To się dzieje. Testy medyczne Alexisa nawet w sobotę!

rok temu
To się dzieje. Testy medyczne Alexisa nawet w sobotę!

Jak pisze „Daily Mail”, nic nie stanie już na przeszkodzie przeprowadzce Alexisa Sáncheza z Arsenalu do Manchesteru United.

Wszystko związane z hitowym transferem Chilijczyka jest załatwione. Oba kluby w pełni porozumiały się w sprawie transakcji, której drugim bohaterem jest Henrikh Mkhitaryan, w sobotę rano. Reprezentant Armenii, od którego decyzji zależała przeprowadzka Alexisa, początkowo niezbyt przychylnie patrzył na możliwość przenosin do Arsenalu, ale strony znalazły jednak wspólny język.

Zgodnie z doniesieniami brytyjskich dziennikarzy obaj zawodnicy pożegnali się już z kolegami z dotychczasowych zespołów. Bardziej emocjonalna miała być rozmowa z drużyną MU Mkhitaryana, który miał z nią zdecydowanie lepszy kontakt niż Alexis z kompanami z ekipy „Kanonierów”.

Co ciekawe, choć Mkhitaryan zgodził się na transfer do Arsenalu, nie do końca podoba mu się sposób, w jaki został on przeprowadzony. 28-latek wolałby opuścić MU na nieco innych, własnych warunkach. Tak czy siak, doskonale zdaje on sobie sprawę z tego, że w Londynie będzie miał możliwość częściej pojawiać się na murawie.

Jeśli chodzi o Alexisa, jego testy medyczne mają odbyć się jeszcze w sobotę. „Daily Mail” podkreśla, że zwiąże się on z MU czteroipółletnim kontraktem, zgodnie z którym jego podstawowe wynagrodzenie będzie wynosiło 350 tysięcy funtów tygodniowo.   ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Alexis Alejandro Sánchez Sánchez Chile Anglia Armenia Henrikh Mkhitaryan Arsenal FC Manchester United FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.