Teodorczyk był o krok od Bundesligi!

11 miesięcy temu Teodorczyk był o krok od Bundesligi!
fot. FotoPyk

Hamburger SV zamierzał sprowadzić Łukasza Teodorczyka.

Dobiegające końca okno transferowe przyniosło kilka spekulacji na temat przyszłości Łukasza Teodorczyka. Polak był łączony między innymi z Nantes, a pojawiły się nawet dość sensacyjne doniesienia o tym, że obserwuje go Tottenham, który miał widzieć w nim potencjalnego następcę Harry'ego Kane'a. Teraz okazuje się, że snajper mógł również trafić do Bundesligi.

W swoich szeregach byłego zawodnika Lecha Poznań widzieli działacze Hamburgera SV. Zespół z Hamburga od lat zmaga się z kryzysem i także w obecnym sezonie walczy o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tamtejsi działacze uznali, że drużynie potrzebny będzie solidny napastnik i takiego widzieli właśnie w Teodorczyku.

Tomasz Włodarczyk z „Przeglądu Sportowego” poinformował rozmowy w sprawie tego transferu były dość konkretne. HSV było gotowe zapłacić za 26-latka około siedem-osiem milionów euro. Rozmowy były na tyle zaawansowane, że Anderlecht starał się o występującego w Newcastle Aleksandara Mitrovicia, który miałby zastąpić Polaka. Ostatecznie do transakcji jednak nie doszło.

Na drodze transferu stanął upływający czas. Stronom nie udało się zaliczyć wystarczających postępów w rozmowach i rozmowy najzwyczajniej w świecie nie mogłyby zostać dopięte przed końcem okna transferowego. Dlatego też Mitrović powrócił do „Srok”, a Teodorczyk zostanie w Belgii przynajmniej do końca obecnego sezonu.

„Teo” nie potrafi nawiązać w obecnym sezonie do formy, która prezentował jeszcze w poprzedniej kampanii. Napastnik rozegrał do tej pory 26 spotkań, w których zdobył tylko cztery gole. Dołożył do nich trzy asysty.ŹRÓDŁO
Włodarczyk | Twitter
TAGI: Łukasz Teodorczyk Aleksandar Mitrović Hamburger SV RSC Anderlecht Newcastle United Serbia Polska Anglia Belgia Niemcy
Zobacz również
OFICJALNIE: Zmiana trenera w HSV
2 miesiące temu  
0
Problemy zdrowotne Teodorczyka
2 miesiące temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.