Pomocnik trafi latem do City? Pomoże mu Gilberto Silva!

11 miesięcy temu Pomocnik trafi latem do City? Pomoże mu Gilberto Silva!
fot. FotoPyk

Zgodnie z informacjami „UOL Esporte”, Manchester City nie zrezygnował z możliwości sprowadzenia Freda z Szachtara Donieck.

W poprzednim oknie transferowym Manchester City wstępnie porozumiał się w sprawie transferu Brazylijczyka za 35 milionów euro, ale ostatecznie piłkarz pozostał w dotychczasowej drużynie. Nowy agent Freda, Gilberto Silva, udał się na Ukrainę, by dopełnić wszelkich formalności, ale działacze Szachtara niespodziewanie postawili weto, chcąc zatrzymać piłkarza do końca aktualnego sezonu.

Jednak po tym czasie klub z Doniecka prawdopodobnie zgodzi się na oddanie 24-latka do Anglii. Brazylijscy dziennikarze ustalili, że Ukraińcy negocjują aktualnie sprowadzenie środkowego pomocnika Corinthians, Maycona. 20-letni pomocnik miał usłyszeć, że w Szachtarze zostanie następcą dla Freda.

W międzyczasie 24-letni zawodnik podczas pobytu w Dubaju podzielił się chęcią dołączenia do aktualnego lidera Premier League. Były gracz Internacionalu ma nadzieję na lepsze traktowanie ze względu na fakt, że od 2013 roku nie sprawiał w klubie żadnych problemów i nie buntował się przeciwko działaczom. Dochodziło nawet do sytuacji, w których Fred przeciwstawiał się swoim rodakom grającym dla Szachtara.

Rozpoczęcie współpracy z Gilberto Silvą jest związane z faktem, że Fred widzi w nim szansę na odejście do Premier League. Brazylijczyk przez wiele lat występował na angielskich boiskach, reprezentując Arsenal i wciąż doskonale orientuje się w sytuacji na tamtejszym rynku.


ŹRÓDŁO
UOL Esporte
TAGI: Anglia Ukraina Brazylia Szachtar Donieck Manchester City FC Frederico Rodrigues de Paula Santos
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.