AS Monaco i PSG po skrzydłowego

11 miesięcy temu AS Monaco i PSG po skrzydłowego

AS Monaco i Paris Saint-Germain przyglądają się młodemu zawodnikowi Benfiki, Jairowi Tavaresowi.

Jak poinformowała jedna z największych portugalskich gazet sportowych, Jair Tavares znalazł się na celowniku dwóch gigantów ligi francuskiej, czyli Paris Saint-Germain i AS Monaco. Wysłannicy obu drużyn przyglądali się postawie siedemnastolatka podczas młodzieżowego turnieju, który rozegrał w barwach reprezentacji Portugalii. Skrzydłowy – będący kuzynem wypożyczonego do Swansea piłkarza Bayernu Monachium, Renato Sanchesa – miał imponować szczególnie w spotkaniu z rówieśnikami z Niemiec.

Skauci obu drużyn szybko zaczęli interesować się transferem piłkarza do ligi francuskiej, dlatego poprosili działaczy „Orłów” o udostępnienie informacji na temat potencjalnej kwoty transferowej za zawodnika. Wychowanek lizbończyków ma aktualnie kontrakt do końca czerwca 2020 roku, w którym została zawarta klauzula odejścia w wysokości 30 milionów euro.

Aktualni mistrzowie i wicemistrzowie Francji nie są jedynymi zainteresowanymi młodym skrzydłowym, dlatego transfer do ich drużyn nie jest jeszcze przesądzony. Piłkarz z jednej z najlepszych portugalskich szkółek piłkarskich znalazł się również na liście życzeń Interu Mediolan i Realu Madryt.

Jeżeli do skutku dojdzie transakcja z udziałem Tavaresa oraz omawiany od jakiegoś czasu w mediach transfer Úmaro Embaló do RB Lipsk, to Benfica będzie mogła liczyć na duży zastrzyk gotówki. „Orły” powinny zarobić na dwóch zawodnikach, którzy nie są jeszcze pełnoletni, około 50 milionów euro.
ŹRÓDŁO
O Jogo
TAGI: Francja Portugalia Hiszpania Włochy Paris Saint-Germain FC AS Monaco Benfica Lizbona Jair Veiga Vieira Tavares Real Madryt CF Inter Mediolan
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.