Agent: Rugani jest rozchwytywany

11 miesięcy temu Agent: Rugani jest rozchwytywany

Agent Daniele Ruganiego, Davide Torchia, przyznał, że jego podopieczny wzbudza zainteresowanie wielu europejskich klubów.

Piłkarz Juventusu rozegrał w bieżącem sezonie zaledwie 16 spotkań, podczas których raz udało mu się wpisać na listę strzelców. Nieregularne występy są spowodowane mocną konkurencją, 23-latek przegrywa rywalizację z Giorgio Chiellinim, Andreą Barzaglim, a także Mehdi Benatią.

Mimo tego, jego agent wyznał, że Ruganim interesuje się wiele klubów z Europy: - Daniele to międzynarodowy gracz, mógł grać w każdej lidze, również w Wielkiej Brytanii. Jest młody, ma przed sobą ogromne możliwości do rozwoju. Wiem, że jest w orbicie zainteresowań kilku naprawdę dobrych klubów, także angielskich.

- Na chwilę obecną jest szczęśliwy w Juventusie, ale chciałby częściej pojawiać się na murawie, co jest oczywiście zrozumiałe. Gdybyśmy jednak otrzymali atrakcyjną ofertę, możliwe, że zmieniłby otoczenie - dodał Torchia. - Arsenal? Kilka sezonów temu rozmawialiśmy z nimi, jednak teraz nie ma już z ich strony żadnego kontaktu.

Wiele mówi się o tym, że Juventus latem będzie chciał pozyskać na zasadzie wolnego transferu Stefana de Vrija z Lazio. Wtedy konkurencja na środku obrony stanie się jeszcze większa, co może skutkować rychłymi przenosinami Ruganiego do innego klubu. Jednym z kandydatów wydaje się być Napoli, gdyż szkoleniowiec Maurizio Sarri jest fanem talentu Włocha od momentu, kiedy miał okazję go trenować w barwach Empoli.ŹRÓDŁO
The Sun
TAGI: Daniele Rugani Juventus FC Włochy Daniele Torchia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.