Courtois: Nie jestem pewien swojej przyszłości...

11 miesięcy temu Courtois: Nie jestem pewien swojej przyszłości...
fot. FotoPyk

Thibaut Courtois przyznał, że wciąż nie zdecydował o drodze, którą obierze w dalszej części kariery.

Wokół bramkarza od miesięcy pojawia się wiele spekulacji. 25-latek spędził trzy lata na wypożyczeniu w Atlético Madryt, a ten okres sprawił, że golkiper bardzo zżył się ze stolicą Hiszpanii, gdzie zresztą pozostawił swoją partnerkę oraz dzieci. W wielu wywiadach zawodnik podkreślał, że tęskni za Madrytem, co tylko dolewało oliwy do ognia w kontekście potencjalnych przenosin do Realu Madryt.

„Królewscy” od dłuższego czasu obserwują sytuację Belga, którego kontrakt wygasa wraz z końcem czerwca 2019 roku. Redakcja „AS” zapytała zawodnika, gdzie widzi siebie w najbliższych latach, lecz Courtois nie był w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

- Nie jestem pewien co do mojej przyszłości - wyznał Courtois.

Niedawno bramkarz udzielił szczerego wywiadu „Sport/Foot Magazine”, w którym przyznał między innymi, że gdyby tylko miał okazję, przeniósłby się z powrotem do Madrytu (wypowiedzi ze wspomnianego wywiadu cytowaliśmy TUTAJ). Teraz twierdzi, że jego słowa zostały źle zinterpretowane.

- Źle zrozumiano moje słowa, kiedy mówiłem, że moje serce jest w Madrycie. W Hiszpanii, w tym mieście, zostały moje dzieci, nie jest to łatwe. Ale mam tutaj ponad rok do końca kontraktu i też jestem tu szczęśliwy, rozmawiamy na temat przedłużenia umowy. Chelsea uwierzyła we mnie od pierwszej chwili i nigdy tego nie zapomnę.

- Real? Wątpię, by Florentino Pérez zadzwonił bezpośrednio do mnie. Skontaktuje się z moim agentem i to on go wysłucha.ŹRÓDŁO
AS
TAGI: Thibaut Courtois Chelsea FC Real Madryt CF Belgia Hiszpania Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.