Irańczyk łączony z Liverpoolem

11 miesięcy temu Irańczyk łączony z Liverpoolem

Sardar Azmoun z Rubina Kazań po raz kolejny jest bohaterem spekulacji łączących go z przenosinami do ligi angielskiej.

Gwiazda reprezentacji Iranu jakiś czas temu była obserwowana przez czołowe kluby ze Starego Kontynentu. Po rewelacyjnym w swym wykonaniu sezonie w barwach FK Rostów usługami Azmouna mieli być zainteresowani przedstawiciele m.in. Arsenalu, Lazio czy Liverpoolu.

Zamiast tego w czerwcu minionego roku Irańczyk dość nieoczekiwanie został zawodnikiem innego rosyjskiego pierwszoligowca, Rubina Kazań. Jego postawa w szeregach drużyny z Tatarstanu nie jest już jednak tak imponująca, jak miało to miejsce kilkanaście miesięcy temu.

Kłopoty finansowe, w które popadł ostatnimi czasy Rubin, mogą sprawić, iż zawodnik znany pod pseudonimem „Irański Messi” opuści niebawem ekipę występującą na imponującej Kazań Arenie.

Irańczyk na swoim profilu na Instagramie opublikował niedawno zdjęcie, na którym znajduje się wraz z jednym z największych wielbicieli swojego talentu, Jürgenem Kloppem. Dla angielskich mediów było to wystarczającym powodem do stwierdzenia, iż niemiecki szkoleniowiec po raz kolejny zainteresował się usługami Azmouna.

Jego pojawienie się na Anfield Road mogłoby w znaczącym stopniu zwiększyć konkurencję w linii ataku „The Reds”, gdzie póki co niepodważalną pozycję dzierżą Roberto Firmino i Mohamed Salah. Przyszłość ostatniego z nich w koszulce „The Reds” nie jest jednak do końca znana zważywszy na nieustanne zainteresowanie jego osobą ze strony Realu Madryt.

Ewentualne sprowadzenie Irańczyka do Liverpoolu może wiązać się z wydatkiem kwoty sięgającej nawet dwudziestu milionów euro.


ŹRÓDŁO
Daily Star
TAGI: Sardar Azmoun Iran Rubin Kazań Rosja Liverpool FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.