OFICJALNIE: Pilař w Slovanie Liberec

10 miesięcy temu OFICJALNIE: Pilař w Slovanie Liberec

Václav Pilař dołączył do Slovana Liberec.

Były reprezentant Czech zasilił szeregi „Niebiesko-Białych” na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Viktorii Pilzno.

Filigranowy skrzydłowy uchodził swego czasu za duży talent. W sezonie 2011/2012 błyszczał w barwach ekipy z Doosan Areny i po zakończeniu rozgrywek otrzymał powołanie do kadry narodowej na Euro 2012.  29-letni zawodnik spisywał się bardzo dobrze na turnieju rozgrywanym w Polsce i na Ukrainie, dzięki czemu zapracował sobie na transfer do Wolfsburga.

Do tego momentu Pilař mógł być zadowolony z przebiegu swojej kariery.

Niestety jego dalszy rozwój zastopowały liczne kontuzje. Czech już na początku swojej przygody z zespołem „Wilków” zerwał więzadła krzyżowe i został wyeliminowany z gry na ponad rok. Później został wypożyczony do Freiburga, gdzie miał się odbudować, ale i w tej drużynie nie poszło mu najlepiej, bo nabawił się poważnego urazu kostki.

Skrzydłowy po nieudanym pobycie w Niemczech wrócił do rodzimego kraju i zasilił szeregi Viktorii Pilzno, gdzie po raz drugi zerwał więzadła krzyżowe i potem przeszedł skomplikowaną operację chrząstki w kolanie.

Pilař przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek wrócił do normalnych treningów z zespołem, ale do tej pory rozegrał w jego barwach zaledwie dziesięć spotkań, w których zdobył dwa gole.

Włodarze ekipy z Doosan Areny mają nadzieję, ze 29-letni zawodnik najgorsze momenty swojej kariery ma już za sobą i za sprawą regularnych występów w Slovanie Liberec zapracuje sobie na przedłużenie kontraktu w Viktorii Pilzno.ŹRÓDŁO
Slovan Liberec
TAGI: Oficjalnie Václav Pilař Slovan Liberec Viktoria Pilzno Czechy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.