PILNE: Filar polskiej kadry po mundialu „niemal na pewno” pożegna się z reprezentacją!

10 miesięcy temu PILNE: Filar polskiej kadry po mundialu „niemal na pewno” pożegna się z reprezentacją!
fot. FotoPyk

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Sebastiana Staszewskiego ze Sport.pl Kamil Glik po rozpoczynających się w czerwcu Mistrzostwach Świata najprawdopodobniej zakończy swoją przygodę z reprezentacją Polski.

Jak czytamy, Glik „niemal na pewno” zakończy reprezentacyjną karierę po mundialu. Obrońca AS Monaco podobno przez długi czas analizował wszystkie warianty i miał uznać, że taki krok będzie dla niego najlepszy.

Zdaniem Staszewskiego 30-latek poinformuje o swojej decyzji selekcjonera polskiej kadry, Adama Nawałkę, a także prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka, w trakcie marcowego zgrupowania reprezentacji. Jak na razie sam zawodnik nie chce komentować całej sprawy. Według powyższego źródła zaskakujące postanowienie nie jest jednak spowodowane ani problemami zdrowotnymi, ani wiekiem.

Glik zadebiutował w kadrze w 2010 roku. Od tamtej pory rozegrał on w biało-czerwonych barwach 56 meczów, w których strzelił cztery gole. Nie ma co ukrywać, że obecnie mało kto wyobraża sobie linię obrony reprezentacji bez niego.

Co ciekawe, Glik lada moment będzie rozmawiał z włodarzami Monaco na temat przedłużenia umowy. Nowy kontrakt ma obowiązywać do 30 czerwca 2020. Zarobki defensora mogą sięgnąć czterech milionów euro rocznie.  ŹRÓDŁO
Sebastian Staszewski I Twitter I Sport.pl
TAGI: Polska MŚ 2018 Reprezentacja Polski Mistrzostwa Świata Francja AS Monaco Kamil Glik
Zobacz również
Brzydka kontuzja Buricia
22 godziny temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.