Mundo Deportivo: Wstępne porozumienie w sprawie Lewandowskiego

10 miesięcy temu Mundo Deportivo: Wstępne porozumienie w sprawie Lewandowskiego
fot. FotoPyk

Jak donosi „Mundo Deportivo”, zawarte zostało wstępne porozumienie między otoczeniem Roberta Lewandowskiego a Realem Madryt w sprawie letniego transferu.

Temat hitowej przeprowadzki gwiazdora Bayernu na Półwysep Iberyjski wraca w hiszpańskich mediach jak bumerang. Najnowsze doniesienia „MD” sugerują, że sytuacja jest coraz bardziej klarowna. Przynajmniej, jeśli chodzi o rozmowy na linii Lewandowski - „Królewscy”. Jak czytamy, nowy agent Polaka, Pini Zahavi, doszedł do konsensusu z mistrzem Hiszpanii. To efekt ostatnich spotkań Izraelczyka z José Ángelem Sánchezem, prawą ręką prezydenta Realu, Florentino Péreza.

Według „MD” porozumienie dotyczy dwuletniego kontraktu z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Real ma być w pełni zdecydowany na transfer Lewandowskiego. „Królewscy” nie zrezygnowali jednocześnie z pozyskania Neymara, ale ten będzie mógł przyjść do stolicy Hiszpanii najwcześniej latem 2019 roku. Jednocześnie do madrytczyków miało dojść, że nie będą oni w stanie pozyskać po zakończeniu tego sezonu Harry'ego Kane'a. Stąd całkowite przekonanie do transferu „Lewego”.

Wstępne porozumienie zawarte przez Zahaviego z Realem oczywiście nie przesądza jeszcze o transferze. Jak podaje Paweł Wilkowicz ze Sport.pl, nieugięci w sprawie odejścia Lewandowskiego wciąż są włodarze Bayernu. Podobno ich podejścia nie zmieni nawet triumf monachijskiego zespołu w Lidze Mistrzów, który mógłby stanowić ukoronowanie przygody „Lewego” z ekipą mistrza Niemiec.

Zdaniem powyższego źródła Bayern jest w stanie zgodzić się na sprzedaż Polaka wyłącznie w przypadku pojawienia się oferty rzędu 150 milionów euro. Monachijczycy zakładają jednak, że taka propozycja się nie pojawi.ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo I Sport.pl I Paweł Wilkowicz
TAGI: Polska Hiszpania Niemcy Robert Lewandowski Real Madryt CF Bayern Monachium
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.