Nawałka: Na Peszce nigdy się nie zawiodłem

10 miesięcy temu Nawałka: Na Peszce nigdy się nie zawiodłem
fot. FotoPyk

Adam Nawałka opowiedział na konferencji prasowej o sytuacji Sławomira Peszki i o potencjalnym powołaniu dla Jarosława Niezgody.

Kibice reprezentacji Polski w ostatnim czasie po raz kolejny mieli okazję, by zadać sobie pytanie o słuszność powoływania do kadry Sławomira Peszki. Skrzydłowy Lechii Gdańsk od dłuższego czasu nie imponuje formą, coraz częściej ma także problemy wizerunkowe, dlatego sądzono, że tym razem 33-latek zostanie pominięty. Pomimo krytyki spływającej na byłego gracza Lecha Poznań, po raz kolejny znalazł się on wśród wybrańców Nawałki.

- Sławek Peszko jest dla mnie bardzo wartościowym zawodnikiem. Przede wszystkim liczy się boisko, a on jest piłkarzem, na którym do tej pory się nie zawiodłem i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Zawsze spełniał moje oczekiwania, był bardzo pożyteczny dla drużyny i tak jest w dalszym ciągu.

- Atmosfera w zespole jest bardzo dobra, wszyscy się wspierają i wierzę gorąco w to, że tak będzie już do zakończenia Mistrzostw Świata w Rosji.

- Jarosław Niezgoda? On jest cały czas w naszym gronie zainteresowania, tak jak kilku innych napastników. Mogę tutaj wymienić nazwisko choćby Krzysztofa Piątka. Są blisko kadry, ale muszą się dalej starać. Ja czekam na graczy, którzy zdołają wnieść wiele do drużyny i oby stało się to jak najszybciej. To jest nasza wspólna sprawa, żebyśmy mieli jak najwięcej utalentowanych piłkarzy, którzy się rozwijają i mogą odgrywać znaczącą rolę w reprezentacji. Na razie dajemy im jeszcze trochę czasu, muszą podnieść poziom i poprawić kilka elementów w grze, ale cierpliwie na nich czekam – powiedział Adam Nawałka.


ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Polska Adam Nawałka MŚ 2018 Mistrzostwa Świata Sławomir Peszko Lechia Gdańsk Jarosław Niezgoda Legia Warszawa Krzysztof Piątek Cracovia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.