Kevin-Prince Boateng: Mogłem grać dla Realu Madryt, ale...

10 miesięcy temu
Kevin-Prince Boateng: Mogłem grać dla Realu Madryt, ale...
fot. UD Las Palmas

Kevin-Prince Boateng twierdzi, że zabrakło mu samozaparcia, by osiągnąć więcej w swojej karierze.

Swego czasu Ghańczyk prezentował bardzo wysoką formę i był jedną z największych gwiazd Milanu, z którym zdobył mistrzostwo Włoch. Pomocnik aspirował wtedy do gry dla najsilniejszych klubów w Europie, ale ostatecznie wylądował w Schalke. Stamtąd w 2016 roku powrócił do Milanu, skąd następnie przeniósł się do Las Palmas. Boateng jest jednak przekonany, że do Hiszpanii mógł trafić wcześniej, lecz do klubu zupełnie innego kalibru.

- Moim zdaniem, choć nie chcę przekroczyć granicy arogancji, mogłem grać dla Realu Madryt - powiedział Boateng w szczerym wywiadzie dla dziennika „Bild”.

- Dlaczego tak się nie stało? Ponieważ nie dałem z siebie wystarczająco dużo, żeby to osiągnąć. Mimo to udało mi się dojść do punktu w karierze, w którym jestem zrelaksowany i usatysfakcjonowany ze swojej przygody z piłką.

31-latek przed sezonem opuścił Wyspy Kanaryjskie i powrócił do Niemiec, w których się wychowywał. Przypomnijmy, że zarówno Kevin-Prince, jak i jego brat, Jérôme, urodzili się w Berlinie Zachodnim. Obaj reprezentowali młodzieżowe kadry Niemiec. Defensor postanowił kontynuować swoją przygodę z „die Mannschaft”, natomiast pomocnik postanowił reprezentował ojczyznę ich swojego ojca.

W barwach Eintrachtu Frankfurt Boateng rozegrał już 30 spotkań. Udało mu się zdobyć sześć goli i zaliczyć jedną asystę.ŹRÓDŁO
Bild
TAGI: Kevin-Prince Boateng Eintracht Frankfurt Real Madryt CF Ghana Hiszpania Niemcy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.