Transmisja z meczów Ligi Mistrzów na dodatkowych kanałach w Polsacie? Taki jest plan!

10 miesięcy temu
Transmisja z meczów Ligi Mistrzów na dodatkowych kanałach w Polsacie? Taki jest plan!
fot. FotoPyk

Telewizja Polsat zwróciła się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z prośbą o zmianę nazw dwóch niedziałających jeszcze stacji opartych na marce Polsat Sport, gdzie od jesieni byłyby pokazywane spotkania piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Polsat już od jakiegoś czasu posiada koncesje satelitarną na niedziałające obecnie kanały Polsat Sport 2 oraz Polsat Sport 3 i teraz postanowił zrobić z tego użytek, dlatego zwrócił się do KRRiT o zmianę ich nazw na Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2.

Nadawca komercyjny nie zdradza na razie żadnych szczegółów dotyczących nowych stacji, ale należy przypuszczać, że uzyskanie do nich dostępu będzie wymagało uiszczenia dodatkowej opłaty przez abonentów Cyfrowego Polsatu oraz pozostałych klientów korzystających z usług innych telewizji, gdzie wspomniane kanały zostaną udostępnione.

Pewne jest jednak jedno, że na Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 będą pokazywane od jesieni mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Telewizja Polsat nabywając prawa do transmitowania spotkań w europejskich pucharach zapowiedziała, że będzie prowadzić relację na żywo, ze wszystkich pojedynków w Lidze Mistrzów, która od nowego sezonu będzie rozgrywać swoje mecze o godzinie 19:00 i 21:00. Tym samym podczas fazy grupowej, odbywającej się we wtorki i środy, będą jednocześnie pokazywane po cztery spotkania.

Szczegółowe plany związane z transmisją wspomnianych rozgrywek mają zostać przedstawione w ciągu kilku najbliższych tygodni.ŹRÓDŁO
WirtualneMedia
TAGI: Polsat Polska Liga Mistrzów
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.